Ülkemizdeki iPhone fiyatlarına büyük zamlar geldi. İşte güncel fiyatlar!

0
49

Ülkemizdeki iPhone fiyatlarına büyük zamlar geldi. İşte güncel fiyatlar!

Son uygulanan TRT bandrolü ile birlikte ülkemizdeki iPhone fiyatları ciddi şekilde zamlandı. İşte Apple'ın resmi sitesinde yer alan güncel iPhone fiyatları.

Geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre, "internet bağlantısı vasıtasıyla doğrudan veya herhangi bir yazılım veya donanım ilavesiyle radyo ve TV yayınlarını" alabilen cihazlar yüzde 6 oran üzerinden TRT bandrolü uygulamasına tabi olacaktı.

TRT bandrolü uygulaması ile birlikte ülkemizdeki iPhone fiyatları bugün itibarıyla resmen zamlandı. Apple resmi internet sitesi üzerindeki iPhone fiyatlarını güncelledi.

İşte Apple'ın resmi sitesinde yer alan güncel iPhone fiyatları;

iPhone 6s;

iPhone 6s Plus;

iPhone SE;

iPhone 6;

iPhone 6 Plus

Büyük zamlar!

Öte yandan zamdan önce iPhone 6s'in 16GB'lık modelinin 2.559 TL olduğunu biliyorduk. Şimdi ise 3.249 TL'lik fiyatla satışta. iPhone 6s Plus'ın 16GB'lık modelinin zamdan önceki fiyatı ise 3.264 TL idi. Bunların yanında iPhone 6'nın 16GB'lık modeli 2.359 TL, iPhone 6 Plus'ın 16GB'lık modeli ise 2.729 TL fiyat etiketine sahipti.

4.449 TL'ye iPhone!

Öte yandan son zamlarla birlikte ülkemizdeki en pahalı iPhone fiyatı 4.449 TL'ye kadar çıkmış durumda. Apple'ın resmi internet sitesinde 128GB'lık iPhone 6s Plus'ın fiyatı tam olarak 4.449 TL!

iPhone'ların yeni fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

TRT bandrolü ile birlikte telefonların fiyatı ne kadar artacak?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER