4 Ay Boyunca YouTube Red ve Play Music Denemesi Bedava

0
8

youtube-red

28 Ekim 2015 tarihinde ABD’de kullanıma sunulan YouTube Red, reklamsız içerik ve offline video izleme özelliği getirdi ve kullanıcılardan da 9,99$’lık bir ücret aldı.

Çıkışının üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen hala sadece ABD’de kullanılabilmekte. Ancak yapılan yaptırımlar gösteriyor ki hala dünyaya açılmaya hazır olmadığı için sadece ABD’de kullanılmakta. Görünüşe göre fazla ilgilenen olmamış. Önceleri 1$ verip 90 gün boyunca Play Music veya YouTube Red’in tadını çıkartabiliyordunuz ve deneme sürümü bittiği zaman sizden 9,99$ ödemenizi istiyordu. Ancak şu anda bu deneme süresi 4 aya çıkartılmış ve bedava yapılmış.

GPMLogo

YouTube’un karşısında her hangi bir alternatif oluşturacak rakip bulunmamakta ancak Play Music’in karşısında Spotify gibi güçlü bir rakip bulunmakta. YouTube Red’in şu anda Google’ın ön gördüğü başarıyı elde edemediği belli oluyor. Bununla birlikte Play Music, Spotify gibi güçlü bir rakibin yanında ancak çömez kalacak gibi görünüyor. Her ne kadar YouTube Red ülkemizde bulunmasa da Play Music’i 4 ay boyunca bedava deneyebilirsiniz.

Sonrası 4 Ay Boyunca YouTube Red ve Play Music Denemesi Bedava Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER