iPhone 7’nin Birçok Özelliği Ortaya Çıktı!

0
17

iPhone

Aynı günde iPhone 7 ile ilgili birçok gelişme yaşandı. Sızdırılan Foxconn slaytı çift arka kamera ve 3,5 mm kulaklık girişi ile ilgili söylentilere son noktayı koyarken telefona ait canlı görüntülerde telefonda herhangi bir fiziksel tuşun olmadığını gözler önüne serdi.

iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus’ın Göründüğü Foxconn Slaytı

iPhone hayranları, yeni iPhone serisinin tanıtılacağı günü heyecanla beklerken telefonlarla ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Bu sefer de iPhone 7 Plus ile ilgili bir sızıntı yaşandı.

Bir Foxconn slaytından alınan görüntüde, iPhone 7 Plus’ın arka tarafının görüntüsü ve telefonun özellikleri yer alıyor. Bu görüntüyle birlikte, iPhone 7 Plus ilgili ortaya atılan birçok iddia da doğrulanmış oluyor. Öncelikle slaytta yer alan iPhone 7 Plus’ın arkadan çekilmiş görüntüsü, telefonun çift arka kamera ile birlikte geleceği söylentilerini doğruluyor. Ayrıca telefonun iOS 10 ile birlikte geleceği, suya karşı dayanıklı olacağı ve kablosuz şarj desteği ile birlikte geleceği de slaytta belirtilmiş.

iPhone 7 ile ilgili üzerinde çok konuşulan bir başka konu da telefonda 3,5 mm kulaklık girişinin olup olmayacağıydı. Bu slayt ile birlikte bu soru da cevap buldu. Slaytta belirtilene göre iPhone 7’de 3,5 mm kulaklık girişi bulunmayacak. Ayrıca telefonun çift arka kamerasının 12 MP olacağı da belirtilmiş.

Bu sızıntıdan saatler sonra da telefona ait iki adet canlı görüntü ortaya çıktı. Bu görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla telefonda herhangi bir fiziksel tuş bulunmuyor. Yani Apple, parmak izi sensörünü ve anasayfa tuşunu ekranın alt kısmına yerleştirmiş gibi görünüyor.

iPhone 7

Sonrası iPhone 7’nin Birçok Özelliği Ortaya Çıktı! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER