Pokémon GO, Android ve iOS için çıktı. Türkiye’de nasıl indirilir?

0
20

Pokémon GO, Android ve iOS için çıktı. Türkiye'de nasıl indirilir?

Pokémon GO, şu an yalnızca birkaç ülkede resmi olarak indirilebiliyor. Ama bu, oyunu indirip oynayamayacağımız anlamına gelmiyor.

Uzun süredir merakla beklenen Pokémon GO, nihayet Android ve iOS platformları için ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu ve daha birçok Pokemon, sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.

Artırılmış gerçeklik temeli üzerine inşa edilen oyunu kurduktan sonra, telefonunuzun kamerası aracılığıyla Pokemon avına çıkabilir, yakaladıklarınızı geliştirerek iyi bir Pokemon eğitmeni olabilirsiniz, tıpkı Ash gibi!

Oyunun akıllı telefonlar için optimize edilerek ücretsiz olarak oynanabildiği, tabletlerle uyumlu olmadığı bildiriliyor.

58MB'lık Android sürümü için buraya

110MB'lık iOS sürümü için de buraya tıklayabilirsiniz.

Bu arada Nintendo Avustralya, Mashable Avustralya'ya bir mail göndererek oyunun şu an için yalnızca Avustralya ve Yeni Zelanda'da indirilebildiğini, diğer bölgelerdeki oyuncuların biraz daha beklemesi gerektiğini bildirdi.

Öte yandan, oyunun APK dosyası şu an internette ufak bir arama sonucunda bulunabiliyor ve indirilip oynanabiliyor. Yine de bu tip dosyalarda cihazınıza zarar verebilecek unsurlar olabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER