World of Warcraft: Legion İndirmeleri Başladı

0
30

world of warcraft legion indir download

Kotanıza kuvvet! World of Warcraft’ın yeni ek paketi Legion için Battle.net istemcileri dosyaları indirmeye başladı!

Hâlâ en popüler MMORPG olan, en çok oynanan oyunlar listesinde de zirveyi zorlamaya devam eden World of Warcraft 12 yılı devirdi. 30 Ağustos‘ta bize çifte bayram yaşatacak olan yeni ek paket Legion, Sargeras’ın ilk istila denemesinde Well of Eternity‘nin infilakı sonucu Azeroth’un orta yerine açılan dev girdabın yanında Broken Isles alanını oyuna ekliyor; açılan kapıdan iblisler sel olup yağıyor!

Kotamız yeter mi?

Her yeni pakette olduğu gibi oyunu kutulu bile alsanız bir miktar indirme işlemi yapmanız, yamalar ve hızlı düzeltmeler için elzem. Peki dijital olarak alacaklar veya şu sıralarda World of Warcraft oynayanların indirmeye başlayacağız miktar ne kadar?

world of warcraft legon download ekranıBattle.net istemcimizdeki indirme görüntüsü.

Şu sıralarda bir sonraki yama 7.x için 20 GB’ın biraz üzerinde indirme işlemlerinin başladığına tanık oluyoruz. Bu yama siz Legion satın alsanız da almasanız da inecek, şu an 30 GB olan World of Warcraft kurulumunu ise, Beta’da gördüğümüz kadarıyla, 40 GB civarına yükseltecek.

Sonrası World of Warcraft: Legion İndirmeleri Başladı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER