Warcraft 2 geliyor

0
21

Warcraft 2 geliyor

Warcraft'ın ilk filmi, gişede şimdiden tüm zamanlar rekorunu kırdı. Film, eleştirmenler tarafından çok tutulmadı belki, ama maddi getirisi yüksek oldu ve muhtemelen ikinci filme kapıları açacak.

Universal tarafından yayınlanan Warcraft filmi, yaklaşık 2 aydır gösterimde ve an itibarıyla "Beyazperdede oyundan uyarlama en başarılı film" unvanının sahibi. 160 milyon dolarlık çekim bütçesi bulunan yapım, dünya çapında 422 milyon doların üzerinde hasılat elde etti ve bu rakamın önümüzdeki günlerde artması bekleniyor.

Yetkililer, bu filmde bir başlangıç hikayesi sunuyor ve eğer yeterli ilgi olursa, Warcraft'ın bir üçleme olarak beyazperdeye aktarılabileceğini bildiriyordu. Zaten ilk filmi izlediyseniz, asıl olayların ikinci filmde yaşanacağını tahmin ediyorsunuzdur. Tabii henüz ikinci film için resmi duyuru gelmedi, ama yeni bilgiler arkaya geliyor.

Filmin yönetmeni olan Duncan Jones, daha önce, "İşimin karakterleri, senaryosu, dünyası ve görselliğiyle iyi bir film yapmak olduğunu biliyorum. Ve eğer işimi doğru yaparsam, insanlar daha fazlasını görmek isteyecektir" demişti. Buradan da anlaşılacağı üzere, Warcraft'ın sinemada da bir seri halini alması artık zor görünmüyor.

Öte yandan yönetmen, Twitter'da kendisine sorulan sorulara da cevap vermeyi ihmal etmiyor ve Warcraft 2'ye kendi adına çoktan yeşil ışık yakmış bile.

Bu arada, World of Warcraft'ın resmi Reddit sayfası, geçtiğimiz günlerde Çin'in Twitter'ı olarak bilinen Weibo'da paylaşılan bir mesaja yer verdi. Mesajda, veda edilmediği ve yeni bir dönemin başlamak üzere olduğu belirtiliyor.

Bakalım resmi duyuru ne zaman gelecek…

Warcraft filmini 3D izledik. İzlemeli misiniz?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER