En Kolay Pokemon Go Oynama Yöntemi

0
36

Pokemon Go

Bu adam, dünyanın en tembel Pokemon Go oyuncusu olabilir.

Son günlerde internet dünyasında oldukça yoğun bir şekilde gündemi meşgul eden Pokemon Go’daki amaçlardan biri, gerçek dünyada dolaşarak pokemonlar avlamak. Ancak oyunu oynarken fazla efor sarfetmek istemeyen bir Pokemon Go kullanıcısı, oyunu oynamak için çok daha kolay bir yol bulmuş.

Reddit’teki bir kullanıcı, oturduğu yerden nasıl Pokemon Go oynadığını açıkladı. Kullanıcı; bir bilgisayar, bir drone, bir Android telefon ve AirDroid uygulaması aracılığıyla bunu gerçekleştiriyor. Bu Pokemon Go oyuncusu, Android telefonunu drone’nuna bağlıyor ve bilgisayarı üzerinden AirDroid uygulaması aracılığıyla telefonuna erişerek Pokemon Go uygulamasını kontrol ediyor. Tabi bir yandan da Pokemon Go uygulamasının haritada pokemon gösterdiği yerlere doğru Android telefonun bağlı olduğu drone’u yönlendiriyor. Bu Pokemon Go kullanıcısı, tüm bunlar kullandığı teçhizatların bir fotoğrafını da paylaştı.

Reddit Pokemon Go

Her ne kadar işleri kolaylaştırsa da oyunu oynamak için böylesi çetrefilli bir kuruluma ne kadar gerek olduğu tartışılır. Ama anlaşılan o ki, tembellik insanın böyle çözümler üretmesini de sağlıyor.

Ayrıca Pokemon Go ilginizi çekiyorsa Android kullanıcılarının Pokemon Go’yu telefonlarına nasıl kurabileceklerini anlattığımız yazımıza da göz atmanızı öneririz.

Sonrası En Kolay Pokemon Go Oynama Yöntemi Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER