Radore, Ağında Nasıl Stabilite Sağlıyor?

0
6

Print

Sağlam bir altyapıya sahip olan Radore firması fiber ve ethernetin ana hattına doğrudan bağlantılı olduğundan dolayı stabil ve güvenilir.

Radore’nin ağ servisleri ile müşteriler, hem zamandan hem de bütçeden tasarruf ederek sunucularının güvenliğini en iyi şekilde sağlayabiliyorlar. Tüketiciler, Radore Network Servisleri’nin içerdiği Güvenlik Uygulamaları ile bulut ya da fiziksel sunucularını pratik ve hızlı bir şekilde koruma altına alabiliyorlar. Böylelikle istenmeyen trafiği kolaylıkla engelleyebiliyorlar. Aynı zamanda herhangi bir altyapı yatırımına gerek duymaksızın Network Güvenlik Uygulamaları ile ağlarını farklı saldırı türlerine karşı rahatlıkla koruyabiliyor, istenmeyen trafiği denetleyebiliyor ve altyapı kaynaklarını yönetebiliyorlar.

1468221592_network_basin

Radore Veri Merkezi, fiber ve ethernet ağ altyapısına doğrudan ana hatta erişimli konumuna ek olarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarladığı performans ürünleri ile de web projelerinin hız, performans ve optimizasyon sorunlarını ortadan kaldırmayı başarıyor.

Sonrası Radore, Ağında Nasıl Stabilite Sağlıyor? Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER