Battlefield serisi TV’ye taşınıyor, ilk detaylar geldi!

0
18

Battlefield serisi TV'ye taşınıyor, ilk detaylar geldi!

Popüler oyun serisi Battlefield yakında TV dizisi olacak. Paramount'tan yapılacak olan yapım ile ilgili detaylar geldi. İşte Battlefield dizisinden ilk detaylar.

Son olarak duyurulan serinin yeni oyunu Battlefield 1 ile çok ses getirmeyi başaran ve birçok kişiye göre artık Call of Duty'i resmen geçen Battlefield oyun serisi ile ilgili önemli bir gelişme yaşanıyor.

Bugün gelen haberlere göre Electronic Arts ve DICE'nin popüler serisi, Paramount ve Anonymous Content tarafından televizyon dizisi haline gelecek.

Battlefield dizisinden ilk detaylar

Henüz çok yeni bir haber olduğu için yapılacak olan yapım ile ilgili fazla detay bulunmuyor. Ancak yapımın yapımcılarının Anonymous Content'ten Michael Sugar ve Ashley Zalta olacağı biliniyor. Bu isimlerin Mr. Robot ve True Detective gibi başarılı yapımların da arkasında oldukları biliniyor.

Paramount TV Başkanı Amy Powell'ın yaptığı açıklamaya göre, yapılan TV dizisi oyunun dinamiklerine bağlı kalacak. Oyunun sadık fan kitlesinin farkında olduklarını söyleyen Powell bunun bilincinde bir yapım ortaya çıkaracaklarını söylüyor. Bakalım ortaya nasıl bir yapım çıkacak?

Ne diyorsunuz, başarılı bir savaş dizisi şu sıralar iyi olmaz mıydı?

Battlefield 1 duyuruldu! İşte tanıtım videosu ve detayları!

Battlefield 1 hakkında bilmeniz gerekenler

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER