Hardware Plus Temmuz 2016 Sayısı Yayında

0
24

hwp_dergi_sayi_39_kenarlikli

Teknoloji satın alma rehberiniz Hardware Plus’ın Temmuz 2016 sayısı bayilerde. 39. sayımızda neler var bu yazımızda derledik.

Temmuz 2016 sayımızda kapağımızı, Sony’nin yeni estetik dokunuşlarla güncellediği akıllı telefon serisinden bir model olan Xperia X süslüyor. Klasik Sony tasarımı ve alışılageldik özelliklerini daha çarpıcı unsurlarla bizlere sunan Sony’nin bu modelinde neler var sizler için derledik.

Twitch son zamanların en popüler yayın platformlarından bir tanesi desek yeridir. Oyun ve müzik, ama ezici çoğunluk olarak oyun yayınlarına ev sahipliği yapan Twitch’te nasıl yayın yaparsınız, kitlelere nasıl ulaşırsınız, hepsi dosya konumuzda sizleri bekliyor.

İnsansız hava araçları, yani drone’lar son zamanların en önemli konularından bir tanesi. Sivil havacılıkta güvenlik önlemleri kapsamında drone’lar için mevzuat bile yayınlandı. Kendisi de bir drone meraklısı olan Yazı İşleri Müdürümüz Sarp Kürkcü, hem başlangıç için tavsiyelerde bulunuyor hem de yeni drone mevzuatıyla ilgili önemli bilgileri sayfalarımızda paylaşıyor.

Yeni teknolojiler, yeni heyecanlar

Teknoloji birçoğumuz için yeni heyecanlar demek. Hardware Plus editörlerini en çok heyecanlandıran teknolojik gelişmeleri ve onların teknolojiden beklentilerini özel bir konu haline getirdik.

Dünyanın birçok teknoloji devlerini barındıran Tavyan’ın ünlü fuarı Computex’teydik. Fuardan ilgi çekici notlar ve önemli başlıklar bu sayımızda.

Zenginliği ve sunduğu ürünlerle teknoloji dünyasının devlerinden olan Apple geliştiricilere hitap ettiği WWDC 2016 etkinliğinde neler söyledi, yazılım geliştiricileri neler bekliyor? Özel haberimizde bulabilirsiniz.

Dolu dolu oyun

Oyun dünyasının nabzını yakinen tutan ekibimiz E3 konferansında Sony, Bethesda, Microsoft ve Ubisoft cephelerindeki en son gelişmeleri ve yeni çıkacak oyunları sizler için derledi.

Oyun demişken, yıldızı söndü denmesine rağmen hâlâ milyonlarca aktif oyuncuyu bünyesinde barındıran World of Warcraft’ın yeni paketi Legion’un betasından notlar, Mirrors Edge’in yeni oyunu Catalyst ve The Witcher 3’ün ek paketi Blood and Wine da oyun bölümümüzdeki diğer konular.

Temmuz sayımızda birçok ürün incelememiz var. Zyxel WAH 7706 modem, yerli üretim üç boyutlu yazıcı Zaxe X1, Lenovo Yoga 500 dizüstü bilgisayar, Asus’un yüksek performanslı router ürünü RP-AC68U, Casper VIA E1 akıllı telefon ve daha birçok ürün yine sayfalarımızda.

Hem matbu, hem dijital

Hardware Plus’un Temmuz 2016 sayısını bayilerde, dijital halini ise android ve iOS uygulamalarımızda, Turkcell Dergilik’te ve Samsung S Mag’de bulabilirsiniz.

  • Hardware Plus Android uygulaması
  • Hardware Plus iOS uygulaması

Bir sonraki sayımızda görüşmek dileğiyle, keyifli okumalar dileriz.

Sonrası Hardware Plus Temmuz 2016 Sayısı Yayında Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER