Samsung Galaxy Note 7 Ne Kadara Satılacak?

0
6

Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7’nin çıkmasına az bir zaman kala, telefonun fiyatıyla ilgili söylentiler çıkmaya başladı.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 7’yi duyurmasına çok az kaldı. 2 Ağustos’ta tanıtılacak olan telefonun fiyatıyla ilgili de yeni bir iddia ortaya atıldı.

Zaten yüksek bir fiyattan satışa sunulması beklenen amiral gemisinin Avrupa ülkelerindeki satış fiyatının 849 Euro dolacağı söyleniyor. Bu da bugünün kuruyla 2725 TL yapıyor. Tabi birtakım vergilerle telefonun Türkiye’deki satış fiyatının 3000 TL’nin üzerinde olacağını söylemek yanlış olmaz. Samsung Galaxy S7 Edge’in Türkiye satış fiyatını 3300 TL olarak belirleyen firma, Samsung Galaxy Note 7 için de böyle bir fiyat belirleyebilir.

Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 7 Göründü

Samsung’un 2 Ağustos’ta tanıtacağı yeni telefonu Galaxy Note 7’nin görselleri ortaya çıktı. Görselleri paylaşan kişi ise çok tanıdık. Geçtiğimiz günlerde,…

Telefonun fiyatının yanı sıra bellek miktarı ilgili de bir söylenti mevcut. Daha önceki haberler cihazın bellek miktarının 6 GB olacağı yönündeydi. Ancak, son olarak AnTuTu ve Geekbench testlerinde telefonun bellek miktarı 4 GB olarak belirtildi.

Sonrası Samsung Galaxy Note 7 Ne Kadara Satılacak? Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER