Samsung’tan Ata Demirer’li tanıtım filmi

0
31

Samsung'tan Ata Demirer’li tanıtım filmi

24 Temmuz’da gerçekleşecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı için hazırlanan, ünlü komedyen Ata Demirer’in başrolü üstlendiği “Atın Beni Denizlere” reklam filmi dijital ve mobil platformlarda yayına girdi.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen ve Samsung'un da 12 yıldır ana sponsoru olduğu Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nın bu yılki tanıtımı için Wanda Digital, yarış heyecanı içgörüsünden hareketle bir reklam filmi hazırladı. Ata Demirer'in başrolde karşımıza çıktığı film, esprili ve şaşırtıcı senaryosuyla ilgi çekiyor. Yüzücüleri yarışmaya getiren geminin kaptanı olan Ata Demirer, yarış için duyduğu heyecanı sazlı sözlü bir şekilde yüzücülere eşlik ederek izleyiciye aktarıyor.

Ünlü komedyen Ata Demirer, 'Atın Beni Denizlere' şarkısının yarışa özel uyarlanmış parodi versiyonu eşliğinde yüzücüleri motive etmeye ve yarışa hazırlıyor. Ancak bir anda o heyecana kendisi de kapılıp kendisini Boğaz'ın serin sularında buluyor. Yanından geçen yüzücülerle selamlaşırken yaptığı ilginç figürler ve "Atalama" yüzme stiliyle izleyiciye eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Filmi dijital dünyada izleyenler de "Atın Beni Denizlere"demeye ve yarışın heyecanına ortak olmaya davet ediliyor.

İşte o reklam filmi;

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER