HTC Desire 10: HTC 10’nun Küçük Kardeşi

0
35

HTC

HTC’nin duyurmaya hazırlandığı söylenen ve HTC 10’nun uygun fiyatlı versiyonu olması beklenen HTC Desire 10’nun ilk görseli sızdırıldı.

Yeni bir habere göre HTC, bir orta segment telefon çıkarmaya hazırlanıyor. HTC’nin çıkarmaya planladığı bu yeni orta segment telefon Desire serisine ait olacak. Aynı zamanda orta segmentte olacak olan yeni Desire serisi telefonun fiyat-performans oranıyla ön plana çıkacağı söyleniyor.

HTC Desire 10

Tam modelinin Desire 10 olacağı belirtilen bu telefonla ilgili ortaya çıkan bu söylentilerin kaynağı ise telefonlarla ilgili birçok sızıntı bilginin paylaşıldığı Çin merkezli sosyal paylaşım sitesi Weibo’da paylaşılan bir görsel. Sızıntı olan birçok görsel gibi yüksek kalitede olmayan bu görsel, telefonun arka tarafının görüntüsünü içeriyor. HTC Desire 10 isimli bu yeni orta segment telefonun, HTC’nin son amiral gemisi HTC 10’nun uygun fiyatlı versiyonu olacağına dair de birçok söylenti mevcut.

HTC 10 Gümüş 2

Ersin Neden HTC 10 Kullanıyor?

Son çıkan amiral gemilerinin hepsi birbirine benzer ya da yakın özelliklere sahip. Bu telefonlar, sadece belirli özellikleriyle birbirlerinden ayrılıyorlar. Herkesin…

Görsele bakıldığında ilk dikkat çeken şey, telefonun büyük arka kamerası. Aynı zamanda arka kameranın altında yer alan çift tonlu LED flaş ve lazer otomatik odaklama da dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra telefonun diğer özellikleri ya da çıkış tarihi hakkında elimizde herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Sonrası HTC Desire 10: HTC 10’nun Küçük Kardeşi Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER