Prisma uygulaması yoğun talebe cevap veremiyor

0
63

Prisma uygulaması yoğun talebe cevap veremiyor

Son dönemin popürler uygulamasında hata uyarısı ile karşılaşabilirsiniz.

Prisma son dönemin en popüler uygulamalarından biri. Bu uygulama ile çektiğiniz bir fotoğrafı, ünlü bir ressamın ellerinden çıkmış bir tabloya dönüştürebiliyorsunuz. Seçebileceğiniz birçok stil var. Fakat kullanıcılar Prisma'da hata mesajıyla karşılaştı. Bu problem sunucuların yoğun talepten dolayı cevap verememesinden kaynaklanıyor.

Prisma nasıl çalışıyor? Sunucu hatası nedir?

Uygulama fotoğrafları direkt olarak telefon üstünde değiştirmiyor. Prisma fotoğrafı sunucusuna gönderiyor ve sunucudaki yazılımla fotoğraf verileri taranarak seçilen filtre veya stil uygulanıyor. Bu işin temelinde yapay sinir ağlarının (Neural Network) ve yapay zekanın kombinasyonu var. Aslında Prisma basit bir fotoğraf uygulaması değil, derin bir algoritmaya sahip. Sonuç olarak sunucuya yapılan veri gönderimi yoğun olduğundan Prisma hata verdi.

Prisma nereden indirilir?

Prisma şu anda iOS platformunda var. Eğer iPhone, iPad veya iPod touch'a sahipseniz, son dönemin popüler uygulaması Prisma'yı App Store'dan indirebilirsiniz. Yazılımın iOS 8 ve üstü sürümlerle uyumlu olduğunu belirtelim. Toplam boyutu 15.8 MB.

Prisma ücretli mi?

Hayır, Prisma ücretsiz bir yazılım.

Prisma, Android'e ne zaman gelecek?

TNW (The Next Web) sitesine göre Prisma, bu ay sonunda Android platformuna çıkacak. Ayrıca belirtilene göre Prisma'ya video ve VR desteği de gelecek.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER