Türkiye’deki Pokemon Go oyuncularına müjde!

0
33

Türkiye'deki Pokemon Go oyuncularına müjde!

Yıllar önce çılgınlık yaşanmıştı. O çılgınlık şimdi yeniden yaşanıyor. Birçok ülkede Pokemon Go buluşmaları yapılıyor ve ülkemizde de buluşma organizasyonları başladı bile!

Bildiğiniz gibi Pokemon Go, şu an birçok ülkede resmi olarak yayınlanmış değil. Bu sebeple de milyonlarca oyuncu, APK dosyası indirerek oyuna dahil oluyor. Öte yandan, bu tip dosyaların cihazlarınıza ve özel bilgilerinize ciddi zararlar verebileceğini de tekrar hatırlatalım ve gelelim yeni haberimize…

Pokemon Go, birkaç gün içinde resmi olarak Türkiye'ye de geliyor!

Wall Street Journal'da yer verilen habere göre Pokemon Go, birkaç gün içinde Avrupa, Japonya ve Birleşik Krallık'ta resmi olarak indirilmeye sunulacak. Yapımcılar şu an oyunu en kısa sürede yetiştirebilmek için uğraş veriyor.

Öte yandan Niantic Labs, Pokemon Go için ilk güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme sayesinde oyundaki çökmeler, bağlantı sorunları ve çeşitli hatalar gideriliyor.

Bir süre önce gelen haberlerde, Pokemon Go'nun Google hesabınıza erişerek özel bilgilerinizi de görebildiği iddia edilmişti. Buna da cevap veren yapımcılar, oyunun yalnızca kullanıcı ismi ve Google mail adresiniz gibi bilgileri talep ettiğini, mail okuma ya da değiştirme gibi işlevlerinin olmadığını bildirdi.

Dikkat. Pokemon Go yüzünden işinizden kovulabilirsiniz!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER