Bir telefon iki kez tükenir mi? Bu tükendi!

0
11

Bir telefon iki kez tükenir mi? Bu tükendi!

ZTE'nin yeni telefonu nubia Z11, teknolojiseverlerden büyük ilgi görüyor. Tabii bunda cihazın özelliklerinin de payı büyük.

Teknolojiseverler, bazı telefonlara diğerlerine kıyasla daha fazla ilgi gösterebiliyor. Tabii bunda, cihazda kullanılan özelliklerin ve fiyat faktörünün de etkisi oluyor. ZTE'nin yeni telefonu nubia Z11, şu sıralar oldukça popüler ve bulunması zor bir telefon.

Telefon, ilk olarak geçtiğimiz hafta satışa sunulmuş ve sadece birkaç saatte tamamen tükenmişti. Firma, 13 Temmuz itibarıyla ikinci parti ürünleri de satışa sundu ve onlar da kısa sürede tükendi. Böylelikle Z11, iki kez arka arkaya tükenmiş oldu. Tabii burada bir tanıtım çalışması da söz konusu. Zira piyasaya az miktarda ürün gönderilmiş de olabilir.

ZTE, telefonun 3 parti stoklarını da 20 Temmuz'dan itibaren teknolojiseverlerin beğenisine sunacak. Tabii sahip olabilmek için öncesinden kayıt yaptırmak gerekiyor.

ZTE nubia Z11, 5.5 inç FHD ekran, Snapdragon 820 işlemci, 16MP ana kamera, 64GB dahili depolama ve 4GB RAM gibi özelliklere sahip.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER