Motorola’dan Uygun Fiyatlı Telefon: Moto E

0
6

Motorola Moto E

Motorola’nın yeni telefonu Moto E, uygun fiyatına rağmen gayet yeterli özelliklere sahip.

Motorola’nın uygun fiyatlı akıllı telefonu üçüncü jenerasyon Moto E görücüye çıktı. Eylül ayında Birleşik Krallık’ta satışa sunulacak olan telefon, 99 Pound’luk fiyat etiketiyle dikkat çekiyor.

Uygun fiyatına karşın telefonun teknik özellikleri ise gayet iyi. Motorola Moto E’de 5 inç HD ekran, marka ve modeli bilinmeyen bir dört çekirdekli işlemci, 2 GB bellek ve 2800 mAh pil bulunuyor. Telefonun 2800 mAh kapasiteli pili ise firmanın iddiasına göre bir günü rahatlıkla çıkarıyor.

Uygun fiyatlı Moto E’nin dikkat çeken bir özelliği de mevcut. Telefondaki su geçirmezlik özelliği, aşina olduğumuz suya karşı dayanıklılık özelliğindeki gibi telefonun belirli bir derinlikteki suda çalışmasına imkan tanımıyor, ancak telefonun üzerine su döküldüğünde bu suyun telefonun yüzeyinden akıp gitmesini sağlıyor.

Bu özelliklerin yanı sıra Motorola Moto E’de 8 MP arka kamera, 5 MP ön kamera ve Android Marsmallow işletim sistemi bulunuyor. Telefonun dahili depolama alanının kapasitesi henüz bilinmemekle birlikte, telefonda microSD hafıza kartı desteği bulunduğunu söyleyebiliriz.

Eylül ayında satışa sunulacak olan cihaz; Tesco, Amazon ve Argos başta olmak üzere belirli perakendecilerden satın alınabilecek.

Sonrası Motorola’dan Uygun Fiyatlı Telefon: Moto E Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER