Xiaomi Mi Note 2 Pro, Snapdragon 821 ve 6 GB RAM İle Geliyor

0
14

Xiaomi-Logo

Xiaomi’nin yeni telefonu Mi Note 2 Pro’nun özellikleri ortaya çıktı.

Xiaomi, Mi Note 2 ve Mi Note 2 Pro’yu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Telefonun duyurulmasını beklerken Çinli bir kaynak tarafından Xiaomi Mi Note 2 Pro’nun özellikleri açıklandı.

Açıklanan özelliklerde en çok dikkat çeken ise telefonun Qualcomm’un yeni yonga seti Snapdragon 821 ile birlikte gelecek olması. Bununla birlikte Xiaomi Mi Note 2 Pro, 4 / 6 GB RAM ve UFS 2.0 destekli 64 / 128 GB dahili depolama seçenekleriyle birlikte gelecek.

Telefonda 5,5 inç boyutunda, 1080p çözünürlüğünde OLED ekran ve 12 MP arka kamera yer alıyor. Arka kamera ise f/2.0 diyafram aralığı, dört eksenli optik görüntü sabitleme gibi özellikler mevcut. Cihazın pil kapasitesi 3700 mAh ve ön tarafında bir parmak izi tarayıcısı bulunuyor.

Telefonun özellikleriyle ilgili değinilmesi gereken bir nokta da ekran özelliklerindeki düşüş. Xiaomi Mi Note Pro’da 5,7 inç boyutunda ve 2K çözünürlükte bir ekran bulunuyordu, Xiaomi Mi Note 2 Pro’nun ekranı ise yukarıda belirttiğimiz gibi 5,5 inç boyutunda ve 1080p çözünürlükte. Ekran boyutundan ziyade, bir önceki modele göre çözünürlükteki bu düşüşün dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

Telefonun ağustos ayının ikinci yarısında duyurulacağı iddia ediliyor.

Sonrası Xiaomi Mi Note 2 Pro, Snapdragon 821 ve 6 GB RAM İle Geliyor Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER