Turkcell Zubizu iş birliği ile yeni bir hizmet: Zubizu WiFi

0
27

Turkcell Zubizu iş birliği ile yeni bir hizmet: Zubizu WiFi

ZUBİZU, Turkcell ile yeni bir stratejik bir iş birliğine imza atıldığını duyurdu.

Akıllı telefon kullanıcılarının %82'sinin internete aynı zamanda WiFi üzerinden bağlandığı ülkemizde ZUBİZU, üyelerini Ulus 29, Lacivert, Günaydın, Nusret, Mezzaluna, Gina gibi yüzün üzerinde seçkin restoranda ZUBİZU WiFi ile "Hoşgeldiniz" diyerek karşılıyor. ZUBİZU WiFi noktasında kullanıcılar fiber hızında yüksek hızlı internete bağlanarak trendleri ve gündemi takip etmeye devam ediyorlar. Yaşam tarzı uygulaması ZUBİZU, üyelerine bu yolla anında internete bağlanma ayrıcalığı yaşatıyor.

ZUBİZU WiFi servisini aktifleştirmek çok kolay. Üyeler telefonlarının" WiFi Ayarlar" bölümünden ZUBİZU ağını seçtikten sonra cep telefon numaralarını yazıyor ve ardından gelen onay kodunu sisteme giriyor. ZUBİZU üyeleri, ZUBİZU WiFi ağına bir kez üye olunca yüzlerce ZUBİZU WiFi noktasında bir daha giriş yapmaya gerek olmadan anında internete bağlanabilecekler.

Turkcell'in fiber altyapısı üzerinden hizmet veren ZUBİZU WiFi hizmetinden, uygulamayı indiren bir milyon kişiyi aşkın kişinin dışında henüz ZUBİZU üyesi olmayanlar da yararlanabiliyorlar.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER