HP Spectre 13 satışta!

0
17

Dünyanın en ince* dizüstü bilgisayarı yeni HP Spectre 13 İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi Harvey Nichols mağazasında satışa sunuldu.

Kalınlığı bir AAA pilin kalınlığını geçmeyen ve yalnızca 1,1 kg ağırlığındaki HP Spectre 13, bakır tonlarının ağırlıkta olduğu şık tasarımı ve yüksek performans sunan teknolojileriyle teknoloji dünyasında moda ile yüksek teknolojinin buluşma noktası olarak gösteriliyor. HP ile Harvey Nichols, geçtiğimiz aylarda işbirliğine giderek teknoloji ile moda buluşmasını birlikte sergilemiş, ürünü Türkiye'de ilk kez gün yüzüne çıkarmışlardı.

En iyi kullanıcı deneyimini, en yüksek performansla sunmaya odaklanan HP Spectre 13, ince görünümüne rağmen karbon fiber yapısıyla dayanıklı olma özelliğine de sahip bir cihaz olarak öne çıkıyor. Dokuz buçuk saate yakın pil ömrü sunan Spectre 13, Corning® Gorilla® özellikli Full HD IPS ekranıyla fotoğraf düzenleme, sunum hazırlama ya da film izleme gibi amaçlar için üstün görüntüleme deneyimi sunuyor. Cihazın 6'ncı nesil Intel® Core™ i5 ve i7 işlemcileri ve PCIe SSD depolama birimi kullanıcılara en yüksek performansı sağlıyor. HP Audio Boost teknolojisi ve Bang & Olufsen Stereo hoparlörlerle zengin ses deneyimi sunan HP Spectre 13, KDV dahil 6.499 TL fiyatıyla Kanyon Alışveriş Merkezi'ndeki Harvey Nichols mağazasında satılıyor.

*Buyers Laboratory Inc.'in HP adına yaptığı 2016 yılındaki araştırmasına göre, kıyaslamada dünya genelinde sevkiyatı yapılan, Windows veya OSX işletim sistemine ve çeneli kepçe tasarımına sahip, fiyatı >400USD olan 1 milyondan fazla ünitenin z-yüksekliği boyutları dikkate alındı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER