Pokemon Go’daki tüm Pokemon’ları yakalamak için işten ayrıldı, yollara düştü

0
25

Pokemon Go'daki tüm Pokemon'ları yakalamak için işten ayrıldı, yollara düştü

Son dönemin en popüler oyunu Pokemon Go ile ilgili yine ilginç bir haberimiz var. Mesela, Pokemon Go oynamak için işten ayrılır mıydınız?

The Guardian'da yer verilen habere göre Tom Currie, tüm gün Pokemon Go oynayabilmek için çalıştığı işinden ayrıldı. 24 yaşında olan, 6 yıldır çalıştığını ve sıkılmaya başladığını söyleyen Currie, Pokemon Go'nun kendisi için güzel bir fırsat olduğunu düşünerek tüm Yeni Zelanda'yı dolaşmaya karar verdiğini bildiriyor. Currie, böylelikle hem Yeni Zelanda'yı karış karış gezerek ülkesini daha iyi tanıyacak hem de Pokemon Go'da yer alan tüm Pokemon'ları yakalayabilmek ve yeni insanlarla tanışabilmek için şansı olacak. Şimdiden oyunda yer alan 151 Pokemon'un 90 tanesini yakaladı bile.

Bir macera yaşamak istediğini ve Pokemon Go'nun da bu yazın en heyecan verici deneyimi olduğunu söyleyen Currie'ye annesi de tam destek veriyor. Currie'nin annesi, oyun hakkında pek fikri olmadığını, ancak oğlunun Pokemon'u çocukken de çok sevdiğini, bu yeni girişimi sayesinde mutlu olduğunu ve böylece hayattan zevk aldığı için de oğlunun %100 arkasında olduğunu dile getiriyor.

Peki siz, Pokemon Go oynamak için tam zamanlı işinizden bir anda ayrılsaydınız, aileniz ve yakınlarınızın tepkisi ne olurdu sizce?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER