Resmi açıklama: Game of Thrones’un 7. sezonu ne zaman başlıyor? Kaç bölüm olacak?

0
54

Resmi açıklama: Game of Thrones'un 7. sezonu ne zaman başlıyor? Kaç bölüm olacak?

Game of Thrones'un yapımcısı HBO'dan dizinin 7. sezonu ile ilgili resmi bir açıklama geldi. Peki Game of Thrones'un 7. sezonu ne zaman başlayacak?

Bilindiği üzere internet dünyasının en popüler dizisi olan Game of Thrones, geçtiğimiz haftalarda 6. sezonunun finalini yapmıştı. Heyecan dolu bir finalle veda eden dizinin yeni sezonu yani 7. sezonunun her yıl olduğu gibi yılın Nisan ayında başlayacağı düşünülüyordu. Ancak dizinin yapımcıları David Benioff ve Dan Weiss yeni sezonun gecikeceğini açıklamış ve sebebini de belirtmişlerdi.

Şimdi ise bu konuyla ilgili HBO'dan açıklama geldi. HBO, dizinin 7. sezonunun 2017 yazına kadar gecikeceğini duyurdu. Belirtilene göre yeni sezonun çekimleri ise bu yazın sonlarına doğru Kuzey İrlanda'da başlayacak. Ek olarak İspanya ve İzlanda'da çekimler yapılacak.

Bölüm sayısı da az olacak

7. sezonun gecikecek olması zaten dizinin hayranları için bir hayli üzücü bir haberken, bir üzücü haber de bölüm sayısı konusundan geldi. Belirtilene göre dizinin 7. sezonu önceki sezonlar gibi 10 bölüm değil 7 bölüm olacak. Kalan bölümler ise final sezonu olacak olan 8. sezonda yayınlanacak. 8. sezonun çıkış tarihi ile alakalı henüz bir bilgi ise bulunmuyor.

Bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER