iOS 9.3.3 hakkında şikayetler var!

0
35

iOS 9.3.3 hakkında şikayetler var!

iOS kullanıcıları çeşitli problemler yaşadığını dile getirdi.

Apple geçtiğimiz gün iOS 9.3.3 güncellemesini yayınlandı. 9.3.3 sürümü daha çok alt yapıya odaklanan, güvenlik geliştirmeleri ve performans iyileştirmesi sunan bir sürüm. Bunlarla birlikte birçok hatayı düzeltiyor, fakat Apple destek forumları başta olmak üzere, çeşitli internet topluluklarında 9.3.3'ten şikayetçi olan kullanıcılar var.

Touch ID'de sıkıntılar yaşanıyor

Problemlerin bir tanesi güncellemeden sonra şifre veya parmak izi istemeyen iOS cihazlar. Mesela kullanıcılardan bir tanesi iPhone SE'sinde cevapsız bir çağrıya ve e-postadan gelen bir bildirime bakmak için ekranı kaydırdığı zaman, telefonun şifre veya parmak izi girmesini istemediğini, ekranın açıldığını belirtiyor. Kullanıcı bu durumu iki kere yaşadığını ileri sürerken, ayarlardan baktığında parmak izi ve şifrenin halen aktif olduğunu mesajında yazmış.

Görünüşe göre Touch ID'le alakalı bir takım sıkıntılar var, güncellemeden sonra dokunmatik kimlikte sorunlarla karşılaşan birkaç tüketici bulunuyor. Şikayetler arasında Siri'nin de çalışmadığından bahsedilmiş.

iOS 9.3.3'ü yükledikten sonra herhangi bir problem yaşadınız mı? Karşılaştığınız sorunları bizimle paylaşın.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER