Roze altın rengindeki iPhone 7’nin videosu

0
16

Roze altın rengindeki iPhone 7'nin videosu

Yeni nesil iPhone'un sızıntıları artık günlük olarak geliyor. Sızdırılan bu videoda roze altın rengindeki iPhone 7, iPhone 6s ile karşılaştırıldı.

Daha önceki bazı iPhone modellerinin maketlerine ait fotoğraflar, videolar internete düşmüştü, bu furya iPhone 7'de ayağını gazdan çekmeden devam ediyor. Son birkaç gündür sızdırılan iPhone 7 videolarına yeni bir tane daha eklendi.

iPhone 7, iPhone 6s'e karşı

Bu yeni videoda iPhone 7'nin roze altın rengindeki maketi ile aynı renkteki iPhone 6s kıyaslanıyor. Aradaki farklar gösteriliyor. Arka kısımdan üst kısımlara alınan anten çizgileri, daha büyük olan kamera ve kaldırılan kulaklık girişi, iPhone 7'nin en büyük farkları. Kulaklık girişinin olmaması, telefona daha fazla boşluk kazandırıyor. Bu durum pil için kullanılmış olabilir, gerçi Evan Blass iPhone 7'de 1960 mAh kapasiteli pil olduğundan söz etmişti, ancak bu iddiayı da doğrulayamayız.

iPhone 7 Plus'ın da tasarımı iPhone 7'le aynı, ancak çift kamera, Smart Connector gibi farkları var. Özellikle çift kamerayla alakalı ileri sürülenler dikkat çekici, bu kameraların her birinin optik yakınlaşmtırma yeteneği olduğu raporlanmıştı. Hatta kimi kişiler çalışma prensibinin Huawei P9 gibi de olabileceğini söylüyor.

Her neyse lafı daha fazla uzatmayalım. Düşük çözünürlüklü ve kısa süren videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Eğer oynatıcıda herhangi bir sorun olursa, Youtube linkine tıklayın.

İyi seyirler

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın çıkış tarihi

Yapılan bazı tahminlere göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, 23 veya 30 Eylül'de satışa çıkabilir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER