Xiaomi, 360 Derece Çekim Yapan Kamera Çıkartıyor

0
24

29291-9234af77_945_556

Xiaomi’den “biz bu işi daha iyi yaparız” diyebileceği bir cihaz daha.

360 derece çekim yapan kameraların sayısı oldukça az. Ayrıca Xiaomi ucuz ve kaliteli ürünleri ile piyasayı sarsabilen bir firma.

Xiaomi, insanlara sadece görselini gösterdiği 360 derece fotoğraf ve video çekimi yapan kamera ile ortalığı karıştırmayı başardı. Ucuz fiyatı ve kaliteli ürünleri ile tüm firmalara kafa tutan marka, bu paylaşımdan sonra hiç bir açıklama ve teknik özellik paylaşmadı. Firma iki büyük ürününü şimdiden tanıtmıştı ancak bunu sonraya saklayarak sahneye bomba gibi çıkmayı planlıyor olabilirler.

Xiaomi-Yi-Action-Camera-2-4K

Xiaomi Yİ 4K

Xiaomi firmasını GoPro aksiyon kameralarına rakip olan Yi modeli ile tanıyoruz. Firmanın yeni çıkartacağı Yi 4K modeli ile GoPro Hero…

Aksiyon kameraları, dizüstü bilgisayarları, akıllı telefon ve tabletleri ile tanıdığımız firma kendini ispatlamış ve insanların beğenisini kazanmıştı. Bu cihazında bomba gibi geleceği kesin.

Sonrası Xiaomi, 360 Derece Çekim Yapan Kamera Çıkartıyor Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER