Pokemon Go’daki tüm Pokemon’ları şimdiden yakaladı!

0
41

Pokemon Go'daki tüm Pokemon'ları şimdiden yakaladı!

ABD'de yaşayan bir adam, ülkede yakalanabilmesi mümkün olan 142 Pokemon'u da yakaladı ve adını oyunun tarihine yazdırdı.

Pokemon Go çılgınlığı hızını kesmeden tüm dünyada devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren oyuna .APK ya da resmi mağazalardan erişen kullanıcılar, Pokemon'ları yakalamaya başladılar. Ancak görünüşe göre bazıları bu oyunda bayağı ilerlemiş.

Bugün bir Reddit kullanıcısı olan ftb_hodor, yayınladığı ekran görüntüsüyle birlikte Pokemon Go'da ABD sınırlarında yakalanabilecek olan 142 Pokemon'un hepsini yakaladığını duyurdu.

Haftada 50 saat oynamış!

İki haftadır aralıksız oyunu oynayan New York'ta yaşayan adam, haftada en az 50 saat oyunu oynadığını belirtmiş. Şimdiye kadar 31 seviyeye ulaşabilen bu adam, 303 yumurta taramış ve oyun için yaklaşık 152 km yol yapmış.

Ayrıca oyuncu, toplamda ise 4,269 Pokemon yakalamış.

Öte yandan oyunda toplam 151 Pokemon'un bulunduğu ve bu oyuncunun yakalayamadığı 9 Pokemon'un son derece nadir bulunan ve o bölgede bulunması mümkün olmayan Pokemon'lar olduğu belirtiliyor.

Bu Pokemon'ların ise Mr. Mime (Avrupa), Kangaskhan (Avustralya), Farfetch'd (Asya), Articuno, Ditto, Mew, Mewtwo, Moltres ve Zapdos olduğu belirtildi.

Peki siz şimdiye kadar kaç tane Pokemon yakaladınız?

Pokemon Go ülkemizde nasıl oynanır? Adım adım Pokemon Go yüklüyoruz

Pokemon Go, Windows Phone'a ne zaman gelecek?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER