Windows 10 ücretsiz yükseltme için son günler!

0
9

Windows 10 ücretsiz yükseltme için son günler!

Microsoft'un Windows 10 için tanıtığı yaklaşık 1 yıllık ücretsiz geçiş süresi dolmak üzere. Eğer hala geçiş yapmadıysanız, ücretsiz geçmek için son günler.

Microsoft, Windows 10'u yayınladığı günden beri önceki sürümleri kullanan Windows kullanıcılarını uyarıyor ve ücretsiz geçiş yapmalarını tavsiye ediyor. 1 milyar üye hedefiyle yola çıkan firma kullanıcıları bu konuda teşvik etmeye çalışıyor. Çünkü şu anda ücretsiz olan Windows 10'a geçişler, 29 Temmuz'dan sonra ücretli hale gelecek.

Bu tarih yaklaştıkça da Microsoft'un kullanıcılarını uyarma stratejisi daha da agresif hale gelmiş ve bu uyarılar eski sürümlerde tam ekran olarak gösterilmeye başlamıştı.

Microsoft, Windows 8 ve Windows 7 kullanıcılarını devamlı olarak güncelleme konusunda uyarırken bizler de takipçilerimize bu konuda bir hatırlatma yapmak istedik.

Fiyatı ne kadar olacak?

Öte yandan Microsoft'un Windows 10 için verdiği süre önümüzdeki Cuma günü bittiğinde, sistem 119 $ fiyat etiketine sahip olacak. Cuma gününden sonra Windows 10'un orijinal sürümüne geçmek isteyen kullanıcıların 119 $'ı gözden çıkarmaları gerekecek.

Geçtiğimiz günlerde Microsoft, Windows 10'u otomatik olarak yüklediği için ceza yemişti.

Peki siz Windows 10'a geçiş yapmış mıydınız?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER