Berkin Bozdoğan ile Bitcoin ve Bazı Cihazlar Üzerine Bir Sohbet | Mert’in Korsan Serisi #4

0
10

Mert'in Korsan Serisi #4

Ofiste Bitcoin’den açılan sohbet, Berkin’in test ettiği cihazlara kadar uzandı.

Ofis ahalisi, Bitcoin hakkında sohbet ederken Mert yine basıyor kameranın düğmesine ve başlıyor korsan yayına. Bitcoin ile başlayan sohbet, Berkin’in Bitcoin macerasına nasıl başladığıyla ve Bitcoin üretimiyle devam ediyor. Daha sonra konu, Bitcoin’de yaşanan güvenlik sorunlarına geliyor.

Daha sonra Berkin, Dell‘in yeni dizüstü bilgisayarı XPS 15 ile Bitcoin üretimi yaptığından bahsediyor ve bu bahaneyle genel hatlarıyla dizüstü bilgisayarı anlatıyor. Son günlerde MacBook kullanan Berkin, MacOS‘ten memnuniyetini de dile getirmeyi ihmal etmiyor. Aynı zamanda Sony Xperia E5‘in pil performansı başta olmak üzere telefonla ilgili genel fikirlerini de sizlerle paylaşıyor.

Bitcoin’den Dell XPS 15’e, MacBook’tan Sony Xperia E5’e birçok konuyu değerlendirdiğimiz Mert’in Korsan Serisi’nin yeni bölümünü keyifle izlemenizi diliyoruz.

Sonrası Berkin Bozdoğan ile Bitcoin ve Bazı Cihazlar Üzerine Bir Sohbet | Mert’in Korsan Serisi #4 Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER