Narcos hayranlarına müjde verildi!

0
17

Narcos hayranlarına müjde verildi!

İlk sezonuyla büyük ses getiren Narcos dizisinin yeni sezonu için az bir süre kalmış durumda. Dizinin yeni sezonuyla ilgili bugün yeni bilgiler geldi.

Bazı diziler vardır sosyal medyada fenomen haline gelmişlerdir. Bu dizilerin başında ise herhalde Game of Thrones gelir. Henüz Game of Thrones kadar olamasa da ilk sezonuyla sosyal medya büyük ses getiren Narcos zaten geçtiğimiz aylarda yapılan araştırmayla popülerliğini kanıtlamıştı.

Yapılan araştırmaya göre henüz ilk sezonunu geride bırakan ve ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar'ın hayatını konu alan Netflix'in yeni dizisi Narcos, sosyal medyanın en popüler ikinci dizisi olmuştu. Birinciyi zaten hepimiz biliyoruz.

Dizi devam edecek!

İşte bu Narcos dizisiyle ilgili bugün dizinin hayranlarını mutlu edecek bir haber geldi. Dizinin yapımcısı Jose Padilha, bu sezonun final olmayacağını ve diziye devam edeceklerini açıkladı.

Öte yandan dizinin 2. sezonu ise 2 Eylül'de yayınlanmaya başlayacak. Aslında bu sezonun final sezonu olacağı düşünülüyordu. Ancak görünüşe göre dizi en azından 3. sezonu görecek.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Narcos'un ikinci sezon fragmanı yayınlandı

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER