PokeDetector: Pokemon Go İçin Akıllı Saat Uygulaması

0
22

PokeDetector

Pokemon Go oyuncuları için bir Android Wear uygulaması yayınlandı.

Akıllı saat sahibi olan Pokemon Go oyuncularına güzel bir haberimiz var. Artık Play Store’da son derece işinize yarayabilecek Android Wear akıllı saatler için bir Pokemon Go uygulaması mevcut.

PokeDetector adındaki bu uygulama, yakınınızda Pokemon belirdiğinde sizi uyarıyor ve bu sayede Pokemon Go oynarken kafanızı telefona gömerek yollarda dolaşmanız gerekmiyor. Üstelik böylesi çok daha güvenli.

Pokemon Go

Pokemon Go Nasıl İndirilir ve Oynanır?

Merakla beklenen Pokemon Go, şu anda ülkemizde resmi olarak yayınlanmadı. Ama yayınlanan APK dosyası sayesinde Android kullanıcıları, oyunu indirip oynayabiliyorlar. Bu…

Ancak PokeDetector uygulaması, resmi bir uygulama değil ve hesabın oyundan men edilme riskine karşın uygulamanın geliştiricileri, uygulamanın asıl Google hesabının dışındaki bir Google hesabıyla kullanılmasını öneriyor. Bu da şöyle gerçekleşiyor: Pokemon Go’yu sürekli olarak oynadığınız hesabınızla Pokemon Go’yu oynamaya devam ederken ikinci bir Google hesabıyla PokeDetector uygulamasını kullanıyorsunuz. Tabii PokeDetector’u kullandığınız ikinci Google hesabınızın da Pokemon Go oyununa kayıtlı olması gerekiyor, yani bu hesapla da en az bir kez Pokemon Go oyununa giriş yapmanız gerekiyor. PokeDetector, yakınınızda Pokemon olduğuna dair sizi uyardığındaysa asıl Google hesabınızla kullandığınız Pokemon Go uygulamasını açarak Pokemon’un peşine düşebiliyorsunuz. Böylece herhangi bir men edilme durumunda Pokemon Go’yu oynadığınız asıl Google hesabınıza hiçbir şey olmuyor.

Nintendo

Pokemon Go Para Basmıyormuş!

Pokemon Go sayesinde köşeyi döndüğü söylenen Nintendo'nun aslında oyundan o kadar para kazanmadığı ortaya çıktı. Temmuz ayının başından beri, tüm…

Sonrası PokeDetector: Pokemon Go İçin Akıllı Saat Uygulaması Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER