Samsung Galaxy Note 7’nin çalışan prototipine ait video yayınlandı

0
18

Samsung Galaxy Note 7'nin çalışan prototipine ait video yayınlandı

Yaklaşmakta olan phablet'in sızıntıları iyice gazladı. Son videoda birçok detay yeniden onaylanıyor. İşte söz konusu sızıntı video!

Note 7'le alakalı sızıntıların sonu gelmiyor, her gün yeni bir materyal ortaya çıkıyor. Sızıntıların arasına son olarak Note 7'nin çalışan prototipine ait video katıldı. TechTastic tarafından yayınlanan video yeni yıldız gemisinin birçok detayını gösteriyor.

Samsung Exynos 8890

Prototipten gelen bilgilere bakarsak cihazda 5.66 inç'lik ekran, Exynos 8890 sistem çipi var. Note 7'de 4 GB RAM yer alıyor. 12.2 MP'lik ana kameranın sensörü Sony IMX260, ön kamera ise 5 MP ve Samsung'un S5K4E6 sensörünü kullanıyor. Aslında bu kameralar oldukça tanıdık, Galaxy S7 ve S7 edge'ten iyi biliyoruz.

Galaxy Note 7'deki iri tarayıcının 0.22 saniyede cihazın kilidini açtığı raporlanmıştı, bu hız videoda kanıtlanıyor. Prototip, AnTuTu benchmark'tan 135.385 puan aldı. Ayrıca Geekbench 3 sonucunu da görebilirsiniz. Video İngilizce değil.

Samsung Galaxy Note 7'nin çıkış tarihi

Samsung Galaxy Note 7, 2 Ağustos'ta düzenlenecek etkinlikle birlikte tanıtılacak. Cihazın 15 Ağustos'ta satışa çıkması bekleniyor.

İşte o video:

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER