Huawei’den Güvenilir Depolama Çözümleri

0
19

Huawei Depolama

Huawei Kurumsal İş Çözümleri, farklı ürün ve servislerle bugün birçok kurumun en önemli profesyonel gereksinimlerinden olan performans, ölçeklenebilirlik, istikrar ve geleceğe odaklılık anlamında yeterli olan depolama birimlerinin devreye alınması konusunda kurumlara çok iyi bir seçenek sunuyor.

Günümüzde birçok farklı sektör, sistem ve verinin güvenilirliği konusunda, farklı çözüm arayışları içinde olabiliyor. Servislerin sürekliliği ve yeni gereksinimlerin karşılanması için, yenilikçi iş modelleri her zaman gündemin üst sıralarında yer buluyor.

Bir şirketin temel faaliyetleri söz konusu olduğunda sürekliliğin yanı sıra performansa da gereksinim duyuluyor. Verilerin barınacağı depolama çözümleri için de Yüksek Elverişlilik ve Performans kavramları ön plana çıkıyor.

Platformlar temel veriyi; performans, ölçeklenebilirlik, istikrar ve geleceğe odaklılık yönünden ele almış ve ortalama depolama gereksinimlerini aşağıdaki şekilde analiz etmişlerdir:

  • Kaynakların TB başına temel ihtiyaçları: 800-2000 IOPS
  • Ortalama gecikme değeri: 5 MS (ya da daha düşük değerde stabil)

Depolama Çözümlerinde En İyi Seçim Huawei

Huawei Kurumsal İş Çözümleri, performans ve sistem erişilebilirliği anlamında müşterilerine birçok farklı değer teklifi sunuyor. Erişilebilirlik açısından HyperMetro fonksiyonuna sahip OceanStor V3 depolama çözümleri ile Huawei Active-Active İş Sürekliliği Çözümü; web sunucularından veri tabanı gruplarına, Load Balancer’lardan transmisyon ve ağ cihazlarına uçtan uca aktif-aktif yedeklemesi sağlıyor. Bütün veri merkezinin durma ihtimalinde ya da cihazla ilgili bir aksama yaşandığında, iş sürekliliği çözümü servislerin kesintisiz bir şekilde devamlılığını sağlıyor.

HyperMetro, veri depolama ünitelerinin herhangi birinde arıza olduğu durumda, devam eden hizmetlerin etkilenmemesini mümkün kılıyor. İş modelleri değiştiğinde ya da veri merkezleri eklendiğinde bu özellik, bir merkezde sorun olsa bile işin çevrimiçi kalması için, Active-Active DC şema kurulmasına da imkan tanıyor.

BCManager yazılım takımının felaket yönetim kabiliyetleriyle birlikte Huawei OceanStor Unified depolama sistemlerinin uzaktan çoğaltma olanaklarıyla birleştirilmesi de dikkat çeken diğer önemli unsurlar. Dual-center yedekleme, üç merkezi içerecek şekilde geo-yedekleme düzenlemesi sayesinde daha fazla geliştirilmiş bulunuyor.

Huawei Depolama Ürünleri SPC-1 Testinde Yüksek Dereceler Aldı

Huawei Kurumsal İş Çözümleri, bir SSD üreticisi olmanın verdiği bilgi birikimiyle erişilebilirlik anlamında OceanStor’un temel I/O işlemleri, katma değerli yazılım uygulamalarının ve disk mimarisi üzerine en efektif teknolojileri devreye alıyor. Optimizasyonlar ise performansın arttırılmasına, SSD’nin avantajlarının tam anlamıyla kullanılmasına ve OceanStor OS’e tamamen entegre olmasına olanak sağlıyor. Saydığımız bu avantajlar, birleştirilmiş Flash depolama sistemlerinde son derece yüksek bir performansı da beraberinde getiriyor. SPC-1 testi sırasında, Huawei’nin depolama ürünleri en iyi derecelere sahip hale geldiler.

Çözüm seviyesinde inşa edilmiş HA (High Availability) ile Huawei Depolama çözümleri, temel servislerin ayakta kalmasını sağlarken sürekli ve sorunsuz olarak çalışmasını sağlayacak şekilde geliştirildi. Huawei Depolama çözümleri, dünya çapında ispat edilmiş başarısıyla hızlı yükselişini sürdürüyor.

Sonrası Huawei’den Güvenilir Depolama Çözümleri Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER