MSI, Yeni Oyuncu Bilgisayarı Aegis Ti’yi Duyurdu

0
39

MSI Aegis Ti

Donanım dünyasının liderlerinden biri olan MSI, performans canavarı yeni oyuncu bilgisayarı Aegis Ti’yi duyurdu.

Intel‘in Z170 yonga setinden gücünü alan sisteme altıncı nesil Skylake işlemci ailesinden Core i7-6700K işlemcisi eşlik ediyor. İki adet 8GB belleğe sahip NVIDIA‘nın GeForce GTX 1080 GDDR5 ekran kartının kullanıldığı bilgisayarda Silent Storm Cooling soğutma ünitesi yer alıyor. Bu soğutma sistemi sayesinde ise bilgisayarın üç farklı yoldan daha verimli bir şekilde soğutulması sağlanıyor. Ayrıca bilgisayarın ön kısmında yer alan ejderha tuşuna bastığınızda ise, sistem otomatik olarak OC (hız aşırtma) moduna geçiyor.

Üzerinde bulunan dört adet DDR4 soketle beraber 64GB’a kadar bellek desteği sunabilen bilgisayarda 2 adet 3.5 inç sürücü, 2 adet M.2 formatında PCI-E SSD ve 1 adet SSD/HDD SATA Gen3 sürücüler yer alıyor. Bağlantı tarafında ise, Killer Wireless-AC 1435, Bluetooth 4.1, Killer E2400 Ethernet, USB 3.1, USB 3.0, USB Type-C, USB 2.0, RJ45 ve HDMI portları bulunuyor. Aegis Ti, gerekli gücü ise 850W 80 Plus Platinum güç kaynağından sağlıyor. Windows 10 işletim sistemine sahip olan Aegis Ti, Mystic Light RGB LED aydınlatma özelliği sayesinde oyuncuların bilgisayarlarını kişiselleştirmelerine de olanak tanıyor.

Ürünün fiyatı ise henüz açıklanmadı. Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Son olarak siz böyle bir sistemi satın almayı düşünüyor musunuz? Ayrıca, sizce bu sistemin fiyatı ülkemizde ne kadar olmalı? Yorumlarınızı alalım!

Sonrası MSI, Yeni Oyuncu Bilgisayarı Aegis Ti’yi Duyurdu Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER