G2A Güvenilir Mi?

0
25

G2A

Geçtiğimiz günlerde Polonya’ya giderek bir G2A gezisi gerçekleştiren Sarp, bizlere izlenimlerini aktarıyor.

Ekibimizden Sarp, geçtiğimiz günlerde Polonya’ya bir seyahat gerçekleştirdi. Bu seyahati gerçekleştirmesinin sebebi ise dünyanın çeşitli yerlerinden milyonlarca kullanıcısı olan oyun pazarı G2A’yi daha yakından tanımaktı. Polonya’da G2A ofisini ziyaret ederek şirketteki üst düzey çalışanlarla tanışan ve çeşitli röportajlar gerçekleştiren Sarp, Bu sayede G2A’nın iç işleyişi hakkında bilgi sahibi oldu.

G2A’nın CEO’su Bartosz Skwarczek’le görüşerek G2A’nın alışverişlerdeki güvenliği nasıl sağladığını ve kullanıcılar açısından riski nasıl sıfıra indirdiğini direk olarak birinci ağızdan öğrenen Sarp, tüm bunlarla “G2A güvenilir mi?” sorusuna cevap arıyor. Ayrıca CEO Bartosz Skwarczek, G2A’in faaliyet gösterdiği gri pazarın (grey market) tam olarak ne olduğu sorusunun cevabını da veriyor. Bunların yanı sıra Sarp, G2A’nın G2A Shield, G2A Direct, G2A Wallet ve G2A 3D+ gibi birçok hizmeti hakkında bilgi ediniyor.

Bu videoda Sarp, bize Polonya’daki G2A gezisinden izlenimlerini aktarıyor ve G2A hakkında bizleri bilgilendiriyor. En önemlisi de pek çok oyun tutkununun merak ettiği şu sorunun cevabını veriyor: G2A güvenilir mi?

Sonrası G2A Güvenilir Mi? Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER