iPhone 7’nin adı ve renk seçenekleri doğrulandı!

0
16

iPhone 7'nin adı ve renk seçenekleri doğrulandı!

Yeni nesil iPhone'lar hakkındaki sızıntılara bir yenisi daha eklendi. İşte son havadisler…

Apple'ın eylülde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı tanıtacağını biliyoruz. Şimdiye kadar yeni amiral gemileriyle alakalı birçok dedikodu çıktı. iPhone 7'nin adının iPhone 6SE olduğu iddia edildi, mavi renk seçeneğinin yeni iPhone'lara eklendiği raporlandı. Liste çok uzayıp gidiyor, fakat China Unicom tarafından yayınlanan görsel kafaları karıştırdı.

Görseldeki sırlar

Afişe dikkatlice baktığınızda çift kamera ve 7 sayısı en başta dikkatinizi çekmiştir. Burada vurgulanan çift kameralı iPhone 7 Plus olarak görünüyor. Bu modelin çift kamerayla geleceği şimdiye kadar sayısız defa dile getirildi. Gerçi arada iPhone 7 Pro dedikodusu var ki, o işin ayrı boyutu. Çünkü sızdırılan birkaç maket fotoğrafında iPhone 7 yanında tek kameralı iPhone 7 Plus'la birlikte çift kameralı iPhone 7 Pro var. Bu yüzden birbiriyle çelişkili iki söylenti ortalıkta dolanıp duruyor.

China Unicom'un 7 sayısı ile ifade ettiği ise yeni iPhone'ların adı. Kısa süre önce yayınlanan raporda iPhone 7'nin iPhone 6SE adıyla satışa sunulacağı ileri sürülmüştü. Fakat bu görsel, iPhone 6SE iddiasını çürütüyor. Son detayda ise renkler göze çarpıyor. Altın, gri, roze altın ve mavi! Evet, koyu mavi yani lacivert renk seçeneğinin olacağına dair bir takım iddialar vardı. Afişin renk şeması, lacivert renk spekülasyonunu onaylayan bir nokta.

Sonuç olarak bu görselde ne olursa olsun halen iPhone 7 hakkında çelişkili birçok iddia var, halen bazı kısımlar belli değil. Tüm soruların yanıtları ise ancak eylül ayındaki tanıtımda belli olacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER