Xbox One S Türkiye Lansmanı – Necibe Özer İle Röportaj

0
39

Xbox One S

Xbox One S Türkiye lansmanında, Xbox Türkiye Kategori Müdürü Necibe Özer ile bir röportaj gerçekleştirdik.

Xbox One ailesinin yeni üyesi Xbox One S, 2 Ağustos’ta Türkiye’nin de içinde bulunduğu 20’den fazla ülkede satışa sunuldu. Aynı gün bir de cihazın Türkiye lansmanı vardı ve Hardware Plus olarak biz de lansmandaydık. Xbox Türkiye Kategori Müdürü Necibe Özer ile Xbox One S ile birlikte gelen yenilikleri konuştuk.

İlk bakışta Xbox One S’in göze çarpan yanı boyutu. Nitekim Xbox One S, Xbox One’dan %40 oranında daha küçük. Dahili depolama alanı olaraksa 500 GB, 1 TB ve 2 TB seçenekleri mevcut. Ancak Xbox Türkiye Kategori Müdürü Necibe Özer’in belirttiğine göre Türkiye’de ilk olarak 2 TB’lık model satışa sunuldu, 1 TB’lık model eylül ayında satışa sunulacak, 500 GB’lık model ise satışa sunulmayacak. Cihaz, yüksek dinamik aralıklı görüntüleme teknolojisi sayesinde oyunlarda daha parlak ve daha zengin renkler sunuyor. Ayrıca Xbox One S, 4K video ve Blu-ray oynatabiliyor.

Yeni Xbox One S ile ilgili daha fazla detayı aşağıda videosu yer alan, Xbox Türkiye Kategori Müdürü Necibe Özer ile gerçekleştirdiğimiz röportajdan öğrenebilirsiniz.

Sonrası Xbox One S Türkiye Lansmanı – Necibe Özer İle Röportaj Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER