HTC 10, CHIP Online’ın zorlu testinde!

0
9

Güçlü bir akıllı telefon isteyenleri şöyle alalım: CHIP Online olarak gerçekleştirdiğimiz özel videolarımızın bu seferki konuğu HTC 10. Hatırlayacak olursanız daha önce HTC One M7 ile dünyanın ilk tamamen metal akıllı telefonunu üreten HTC, bu sefer de amiral gemisi segmentinde HTC 10'la fark yaratıyor. Peki, HTC 10 sizlere neler sunuyor? Hemen başlayalım…

Güçlü bir akıllı telefon arıyor, ancak tasarımıyla da farklı olmasını istiyorsunuz. O halde HTC 10 tam sizin aradığınız model olacak. İnce detaylarıyla üstün bir görsel anlayış sunan HTC 10, tasarımında metal ile camı bir arada kullanarak; eğik kesimli kenarlar, sofistike çift dokulu yüzey ve ince işçiliğe rağmen sağlam yapısıyla dikkat çekiyor.

Detaylara baktığınızda, cam ön yüzey ile metal gövdenin nasıl pürüzsüz şekilde birleştiğini görebilir, hoparlörlerin daha ince bir görünümle -ama yüksek ses kalitesiyle beraber- hazırlandığını fark edebilir ve hatta güç düğmesinin dahi, anında tıklanmak için nasıl özel olarak tasarlandığının ayrımına varabilirsiniz.

Bunca ince işliğe karşın HTC 10 sağlamlık konusunda da kanıtlar sunuyor: Günlük çarpmalar, vurmalar ve çiziklere karşı HTC uzmanları tarafından acımazsızca test edilen, 10 binden fazla düşme, çizilme ve aşınma testlerine maruz bırakılan HTC 10, -20 ila 60 derece ısılara karşı da tam dayanıklı. Yüksek sağlamlıktaki gövdesi ve Gorilla Glass 4 ile korunan ekran camıyla birlikte HTC 10, elinizden kayıp gittiğinde içiniz cız etmeyecek bir telefon.

Zevkinize göre gri ve gümüş renk seçenekleriyle gelen HTC 10, 5.2 inç boyutunda ve 2K çözünürlüğündeki ekranıyla muhteşem görüntü kalitesi sağlarken, performansıyla da bir amiralden beklenebilecek gücü sunuyor. Geniş, parlak ve en küçük, en hızlı parmak hareketini dahi hisseden ekranı, güvenlik için parmak izi okuyucusu, üstün performans sağlayan Qualcomm Snapdragon 820 işlemcisi, tam 4 GB RAM'i ve 4.5G internet hızını CAT 9 ile en üst seviyede avucunuzun içine getiren HTC 10, yıllarca yanınızda olmak için hazırlandı.

Sonraki Sayfa 1 / 5

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER