Kablo Çekmeden Güçlü ve Hızlı İnternet

0
19

TL-PA8030P(EU)1_0_Lifestyle-Pics_8-1280X800

Sinyalin gitmediği yere veya kablo çekmek istemediğiniz yere kolay ve hızlı kurulum ile internet götürmek için TP-Link Powerline.

Powerline adaptörler evinize veya iş yerinize kablo çekme zahmetinden kurtarırken aynı zamanda da Wi-Fi’dan daha az bir kayıp ile internet alabilmenizi sağlıyor. Bu kayıp sadece sigorta geçişlerinde gözlemlendiğinden dolayı kablo çekmekten her halükarda daha avantajlı oluyor.

TL-PA8030P_KIT(EU)1_0_08

TP-Link’in bu yeni TL-PA8030P isimli modeli diğer ürünlere göre daha kullanışlı olduğunu ilk görüşte prizleri işgal etmemek için açılmış olan yuva sayesinde belli ediyor. 1200Mbps hıza çıkabilen bu canavar, ofisinizde veya iş yerinizde çirkin bir kablo görüntüsünden sizi kurtarmış oluyor. Üzerinde bulunan 3 adet Gigabith ethernet portları sayesinde yük hız ve çoklu bağlantı sağlarken aynı zamanda da tak ve çalıştır olarak kolaylıkla kullanılabiliyor.

bg4

Sonrası Kablo Çekmeden Güçlü ve Hızlı İnternet Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER