Yenilenmiş Apple Watch’la birlikte Apple Watch 2 geliyor!

0
30

Yenilenmiş Apple Watch'la birlikte Apple Watch 2 geliyor!

Bir yandan iPhone 7 dedikoduları sürerken, Apple Watch 2'nin de ayak sesleri iyice yükseldi.

Apple kahini lakablı analist Ming-Chi Kuo yine ilgi çekici rapor yayınlandı. Ünlü analist bu sene iki farklı Apple Watch'un çıkacağını açıkladı, bu akıllı saatlerin yılın 2. yarısıyla birlikte üretim hattına girdiğini söyledi. Detaylara daha yakından bakalım.

Yenilenmiş Apple Watch

Kuo'ya göre Apple, bu sene yenilenmiş, iyileştirilmiş Apple Watch'la birlikte Apple Watch 2'yi piyasaya sürmeyi planlıyor. Analiz raporunda orijinal Apple Watch'un biraz daha geliştirildiği, ancak aynı estetiğe sahip olacağı belirtilmiş. Bununla birlikte Kuo, bu modelde TSMC üretimi 16 nm işlemcinin ve daha iyi su yalıtımının olacağını ileri sürdü.

Apple Watch 2

Gelelim sahnelerin yeni yıldızına yani Apple Watch 2'ye. Analist bu modelin tasarım dilinin mevcut modellerle benzer olmasını bekliyor. Fakat cihazın, orjinal Apple Watch'a göre daha ince olacağını da raporda yer vermiş. Kuo, bu söylediklerine ek olarak Apple Watch 2'de gelişmiş yer belirleme yeteneği için GPS ve barometre olduğunu da vurguladı. Tabii ki daha gelişmiş, daha yüksek kapasiteli pili de özellikler içine ekleyelim.

Apple Watch'ta radikal tasarım değişiklikleri içinse 2018'i beklememiz gerekecek. En azından Ming-Chi Kuo böyle düşünüyor. 2017'de çıkacak olan saatte ise LTE ve mütevazı bir iki ek özellik olabilir. Her şeye rağmen bazı kaynaklar 2017'de iPhone'un 10. yılı nedeniyle tasarım olarak değişeceğini, Apple Watch 3'ün de bu tasarım değişikliğinden etkileneceğini iddia etti.

Apple Watch nasıl güncellenir?

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER