Canlı Yayında No Man’s Sky Oynuyoruz

0
37

No Man's Sky

Canlı yayınlarda sizlerle birlikte No Man’s Sky evrenine dalıyoruz.

Oyun dünyasının uzun süredir büyük bir heyecanla beklediği No Man’s Sky nihayet çıkış yaptı. İngiliz oyun stüdyosu Hello Games tarafından geliştirilen oyun; aksiyon, macera ve hayatta kalma ögelerini bünyesinde barındırıyor. Bir açık dünya, daha doğrusu açık evren oyunu olan No Man’s Sky’da oyuncular, evrende dolaşarak çeşitli gezegenleri keşfedecekler. Oyunda 18 kentilyondan (18×1018) fazla gezegen bulunuyor ve bu gezegenlerin her birinin kendine has özellikleri bulunuyor. Bu rakam o kadar büyük ki oyunun haritasının tamamını keşfetmenin birkaç milyar yıl alabileceği söyleniyor.

Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan oyunda, kendi uzay gemilerini inşa ederek gezegen gezegen dolaşabiliyor ve karakterlerini geliştirebiliyorlar. Ayrıca oyunda, ilk keşfedilen gezegenlere ve canlı türlerine isim verilebilecek. No Man’s Sky evreni; keşif, hayatta kalma, savaş ve ticaret olmak üzere dört temel üzerine kurulu. Oyunu farklı kılan en önemli etmen ise oyundaki gezegenlerin bir algoritmaya bağlı olarak oluşturuluyor olması.

Oyuncuların çıkmasını sabırsızlıkla beklediği No Man’s Sky’ı gerçekleştirdiğimiz canlı yayınlarda sizlerle birlikte oynuyoruz. Bu devasa evrendeki maceralarımızı aşağıda yer verdiğimiz canlı yayın videolarından takip edebilirsiniz.

No Man’s Sky – 1. Bölüm

No Man’s Sky – 2. Bölüm

No Man’s Sky – 3. Bölüm

No Man’s Sky – 4. Bölüm

No Man’s Sky – 5. Bölüm

No Man’s Sky – 6. Bölüm

No Man’s Sky – 7. Bölüm

Sonrası Canlı Yayında No Man’s Sky Oynuyoruz Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER