Daha iyi bir WhatsApp için 5 uygulama!

0
27

Bir milyardan fazla kullanıcısı olan WhatsApp, kullandığımız en hızlı büyüyen sohbet uygulamalarından bir tanesi. Facebook tarafından 18 milyar dolara satın alınmasından bu yana büyüme konusunda hız kesmeyen WhatsApp, işlevlerinin arasına her geçen gün yenilerini ekliyor. Ancak WhatsApp deneyiminizi geliştirmekte kararlıysanız, ilginizi çekebilecek 5 ücretsiz WhatsApp uygulamasını aşağıda sizlerle paylaşmak istiyoruz.

WhatsLock ile sohbetlerinizi koruyun: WhatsApp, uçtan uca şifreleme özelliğinin eklenmesiyle daha güvenli hale geldi ancak telefonunuzu alan ve uygulamayı açan herhangi biri, mesajlarınızı okuyabilir. Böyle bir durumdan endişe ediyorsanız WhatsLock'u kullanın.

Android'de belirli uygulamaları kilitlemeye yarayan uygulamalar var, ancak WhatsLock yalnızca WhatsApp için yapılmış bir uygulama. WhatsApp'ı sayısal bir kodla (PIN – kişisel tanımlama numarası) veya desenle korumanız mümkün. Bu kodu veya deseni WhatsApp'ı her açtığınızda girmeniz gerekecek.

Uygulamanın içinde meraklı gözleri yanıltmaya yönelik bir "sahte WhatsApp" bile bulunuyor.

Google Play bağlantısı: WhatsLock for Android

Dashdow ile sohbet kafaları: Facebook'un telefonunuzun ekranında dolaşan "sohbet kafaları", bugün Google'ın Hangouts'u gibi bazı uygulamalar tarafından da kopyalanmış durumda. Aynı işlevi WhatsApp'a taşımak isterseniz, Dashdow'u yüklemeniz yeterli. Uygulamayı yükledikten sonra uyarılarınıza ulaşmasına izin vermeniz gerekiyor. Her mesaj için uyarı kafalarının gösterilmesini kapatabileceğiniz gibi, uyarıları kilit ekranında da görebiliyorsunuz.

Google Play bağlantısı: Dashdow What App

Sonraki Sayfa 1 / 2

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER