Radore Veri Merkezi’nden Avantajlı Hosting Paketleri

0
5

radore

Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, “Bana Hosting Paketini Söyle E-Mail Marketing’i Düşünme!” sloganıyla hayata geçirdiği yeni kampanyası ile müşterilerine cazip avantajlar sunuyor.

Radore Veri Merkezi, müşterileri için sunduğu avantajlı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. “Bana Hosting Paketini Söyle E-Mail Marketing’i Düşünme!” sloganıyla hayata geçirilen yeni kampanya dahilinde, tüketiciler Bayi Web Hosting, VIP Hosting ya da WordPress Hosting paketlerinden birini satın alarak, Sendloop’tan ücretsiz olarak 10.000 e-mail gönderimi yapma fırsatını yakalıyorlar.

Radore’nin aylık kiralama ücreti 99 TL olan Bayi Web Hosting , 236 TL olan VIP Hosting ya da 49 TL olan WordPress Hosting paketlerinden herhangi birini satın alan tüketiciler kampanyadan faydalanabiliyorlar. Kampanya süresince tüketiciler, toplu e-mail gönderimi konusunda öncü şirketlerden olan Sendloop’tan ücretsiz olarak 10.000 e-mail gönderimi yapma hakkına sahip oluyorlar.

Kampanyadan faydalanmak için üç hosting paketinden birinin satın alınmasının ardından id.radore.com’da yer alan Promosyonlarım sekmesi üzerinden Bilgilerimi Sendloop’a gönder butonuna tıklanması yeterli.

1470642575_sendloop_300dpi_basin

Sonrası Radore Veri Merkezi’nden Avantajlı Hosting Paketleri Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER