Samsung Galaxy Note 7 Çok Yakında Türk Telekom Mağazalarında!

0
9

1470724417_Black_Front_SPen

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, dünya tanıtımı 2 Ağustos’ta gerçekleştirilen Samsung Galaxy Note 7’yi çok yakında Türk Telekom mağazalarında satışa sunacak.

Türk Telekom’un ‘Fiber Güçlü’ GiGA 4.5G hizmeti ile 1 gbps hızına ulaşabilen Galaxy Note 7’yi satın alan kullanıcılara Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü yeni Gear VR da hediye edilecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, en güncel teknolojiyi, en avantajlı tekliflerle sunmaya devam ediyor. Türk Telekom, dünya çapında 2 Ağustos’ta tanıtılan, Samsung Galaxy Note serisinin son üyesi Galaxy Note 7’yi 36 aya varan taksit seçenekleri ile çok yakında mağazalarında satışa sunacak.

Türk Telekom müşterileri, sadece Türk Telekom’un sunduğu ‘Fiber Güçlü’ GiGA 4.5G teknolojisiyle 1 gbps hızına ulaşabilen Galaxy Note 7’ye, Gear VR hediyesiyle birlikte sahip olacaklar. Yeni Gear VR, bir önceki sürüme göre daha büyük lenslere sahip ve 101 derecelik açısıyla tamamen doğal bir his veriyor. Samsung’un Super AMOLED ekranlarıyla kullanıcılar saniyede 60 kare görüntüleyerek çok daha net bir sanal gerçeklik deneyimi yaşayabilecekler.

Geliştirilmiş S Pen ile fikirleri kolayca ve hızla hayata geçirme imkânı sunuyor

Akıllı cihazda büyük ekran tercih eden kullanıcılar için tasarlanan Galaxy Note 7, gelişmiş S Pen özelliği ile öne çıkıyor. Samsung Galaxy Note 7’nin sahip olduğu gelişmiş S Pen özelliği sayesinde kullanıcılar, yaratıcı fikirlerini ekran kilidini açmadan not olarak telefona kaydedebiliyor. S Pen özelliği, kullanıcıların Akıllı Seçim özelliği ile kolaylıkla GIF animasyonları yaratmasını ve paylaşmasına da imkan tanıyor. “Temassız komut”ta yer alan “Büyüteç” fonksiyonu ile üzerinden geçerek ekranda istenilen noktanın yakınlaştırılması sağlanıyor. Ayrıca istenilen dile anında çeviri yapabilen “Çeviri” fonksiyonu da Galaxy Note 7’nin öne çıkan diğer özellikleri arasında bulunuyor.

Galaxy Note7 sahip olduğu parmak izi okuma, iris tarama teknolojisi ve gelişmiş biyometrik kimlik doğrulama özellikleri sayesinde en üst düzeyde güvenlik sunuyor.

Sonrası Samsung Galaxy Note 7 Çok Yakında Türk Telekom Mağazalarında! Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER