Canon, Devasa Kağıt Kapasiteli Yazıcısını Tanıttı

0
9

imageRUNNER_ADVANCE_C5535i

Baskı ve görüntüleme çözümleri lideri Canon, yeni nesil çok işlevli yazıcıları olan imageRUNNER ADVANCE C5500 Serisi’ni tanıttı.

Yeni cihazlardaki 6350 adetlik kağıt kapasitesi, kağıt yenileme işlemleri sırasında kaybedilen zamanı asgari düzeye indiriyor. Basılı evraklarınızı elektronik ortama değişiklik yapılabilir ve aranabilir formata dönüştürerek işletmelerin dijitalleşmesine yardımcı oluyor!

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon yeni nesil çok işlevli cihazları olan imageRUNNER ADVANCE C5500 Serisi’ni tanıttı. Canon’un beş seçenekten oluşan bu renkli A3 çok işlevli cihazları (imageRUNNER ADVANCE C5535, imageRUNNER ADVANCE C5535i, imageRUNNER ADVANCE C5540i, imageRUNNER ADVANCE C5550i ve imageRUNNER ADVANCE C5560i), akıllı belge iş akışları yoluyla verimliliği artırıyor. Böylece iş yerlerinin, her biriminde toplam baskı maliyetini azaltmasına yardımcı oluyor. Bu seri, daha ileri düzeyde baskı yönetimi ve kullanım kolaylığı kapasitesi sunmak için yepyeni bir imageRUNNER ADVANCE ortak platformu ile lanse ediliyor.

Akıllıydı, daha akıllı oldu

Yeni cihazlar her kullanıcının ve iş biriminin ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilen, geniş ve hassas bir renkli dokunmatik ekran sayesinde sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. İleride lanse edilecek olan tüm imageRUNNER ADVANCE modellerinde kullanıcı arayüzü ve geliştirilmiş kişiselleştirme özellikleri ortak olacağından, iş ortamında filonun tamamında sorunsuz ve en üst düzeyde kişiselleştirme deneyimi garantileniyor.

Çıktı maliyetini azaltıyor

imageRUNNER ADVANCE C5500 Serisi sınıfının en iyi performansını sunarken kuruluş genelinde verimliliği artırıyor. Universal Login Manager yazılımı, kullanıcı tabanlı kimlik doğrulaması ile toplam çıktı görünürlüğü sağlıyor. Bu şekilde belge üretim sürecindeki toplam maliyetin kayda değer ölçüde azaltılmasına yardımcı oluyor. Cihazlar Canon’un opsiyonel çok amaçlı ve ihtiyaca göre ölçeklendirilebilir cihaz çözüm platformu uniFLOW ile çıktı yönetimi ve akıllı tarama çözümleriyle kolayca entegre olarak daha fazla kontrol imkanı sunuyor.

İş uygulamaları ve bulut sistemleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olabilmesi sayesinde imageRUNNER ADVANCE C5500 Serisi, mevcut süreçler ve mobil çalışma ortamlarıyla hemen birlikte çalışır hale gelebiliyor.

Belgeleri tarayıp dosyalıyor

Modern iş ortamlarında bilgi yönetimine daha fazla öncelik verilmesiyle birlikte imageRUNNER C5500 Serisi dijitalleştirme sunacak şekilde tasarlandı. Hızlı tarama kapasitesi sayesinde kağıt bazlı veriler kolayca yakalanabildiği gibi bu akıllı cihazlar belgeleri tarayıp Arama Yapılabilir PDF, Microsoft® Word ve Microsoft® PowerPoint dosyalarına dönüştürülebiliyor. 150’ye kadar orijinal belgeyi tutabilen tek geçişli çift taraflı döküman besleyici, belge yoğunluğu en üst seviyede olan işletmeler için bile sorunsuz bir dijitalleştirme işlemini garantiliyor.

Canon’un rakip tanımayan uzmanlığı ve modern görüntüleme teknolojileri, tutarlı bir şekilde göz alıcı kalite sunuyor. V2 (Vivid & Vibrant – Canlı ve Berrak) görüntüleme teknolojisi, yüksek hacimli işlerde dahi, çok geniş bir medya seçeneği üzerinde olağanüstü renk kalitesi sunarken, serinin sonlandırma kapasitesi her seferinde hayranlık uyandırıcı sonuçlar üretiyor. Böylece belgelerin her zaman diğerleri arasından sıyrılıp kalitesini göstermesini sağlıyor.

Sonrası Canon, Devasa Kağıt Kapasiteli Yazıcısını Tanıttı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER