Türk Telekom’un iki üst düzey yöneticisi görevinden ayrıldı

0
13

Türk Telekom'un iki üst düzey yöneticisi görevinden ayrıldı

Türk Telekom bugün yaptığı basın duyurusuyla iki üst düzey yöneticisinin görevinden ayrılma kararı aldığını duyurdu.

Türk Telekom'da sular durulmuyor. Son olarak geçtiğimiz haftalarda yapılan FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alınan üst düzey yöneticilerinin serbest bırakıldığını öğrendiğimiz Türk Telekom'dan bu konuyla ilgili yeni bir haber geldi.

Basın açıklaması yapan Türk Telekom, Türk Telekom Bireysel İş Birimi CEO'su Erkan Akdemir ve Türk Telekom Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin'in Türk Telekom'daki görevlerinden ayrılma kararı aldıklarını duyurdu.

Bu kapsamda Erkan Akdemir tarafından yürütülen Bireysel İş Birimi CEO'luğu pozisyonu kaldırıldı ve şu anda Bireysel İş Birimi CEO'suna doğrudan bağlı olarak görev yapan birimler Türk Telekom CEO'su Rami Aslan'a bağlandı.

Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin'in görevleri Türk Telekom CEO'su Rami Aslan tarafından üstlenilecek; bu pozisyona en kısa zamanda atama yapılacak.

Türk Telekom CEO'su Rami Aslan konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Türk Telekom grup şirketlerinin müşteri odaklı entegrasyonu ve transformasyonu yolunda önemli başarılar elde edilmesini sağlayan değerli çalışmaları ve katkıları için Erkan Akdemir ve Coşkun Şahin'e teşekkür ediyoruz" dedi.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER