Gökçek: 14 Ağustos’ta Marmara’da büyük bir deprem planlanıyor

0
29

Gökçek: 14 Ağustos'ta Marmara'da büyük bir deprem planlanıyor

1999'da meydana gelen ve on binlerce insanımızı kaybettiğimiz depremin arkasında da aynı teknolojinin olduğu iddia ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, FETÖ terör örgütünün yeni bir tarih olarak neden 14 Ağustos'u işaret ettiklerine ilişkin bilgiler verdi. 14 Ağustos, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin kuruluş tarihi.

Gökçek, 14 Ağustos'ta ABD desteğiyle Marmara Bölgesi'nde büyük bir deprem planlandığına dair ihtimallerin bulunduğunu, bunun da Tesla isimli makine ile fayların tetiklenerek gerçekleşme olasılığının bulunduğunu bildirdi.

Ek olarak, 99 yılında Gölcük'te meydana gelen ve büyük acılara yol açan depremin arkasında da yine bu teknolojinin olduğu farklı kaynaklarca da defalarca dile getirilmişti.

Başkan Melih Gökçek, "Vatandaşlar 'Melih Gökçek komplo teorisi üretiyor' demesin. Ben böyle olacak demiyorum. FETÖ'cülerin iddiası bu. 'Amerikalılar böyle bir söz verdi ve AK Parti'nin kuruluş gününde bunu yapacaklar' diyorlar. Ben olacağını düşünmüyorum üstüne basa basa" diye konuştu.

Gökçek'in açıklamaları ve daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Deprem mi oldu, kaç şiddetinde, nerede oldu? Hemen öğrenin!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER