iPhone 7’nin Çizimleri Ortaya Çıktı

0
21

iPhone-7-Factory-Process-01

Teknoloji dünyasının lider firmalarından biri olan Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 7’ye ait teknik çizimler ortaya çıktı.

Son zamanlarda sızıntı haberleriyle gündemden düşmeyen iPhone 7‘nin bu seferde teknik çizimleri sızdırıldı. Daha önce ortaya atılan iddialarda cihazın 3.5 mm jack girişinin olmayacağını ve bunun yerine Lightning bağlantısı üzerinden çalışabilen bir kulaklığın geleceği söylenmişti. Ayrıca akıllı telefon üzerinde bulunan anten çizgilerinin kenarlara alınacağı ve arka kameranın sahip olduğu lensinde ciddi anlamda büyüyeceği belirtilmişti.

iPhone-7-Factory-Process-02

Fransa’nın popüler haber sitelerinden NowHereElse tarafından yayınlanan teknik çizimlere baktığımızda daha önce sızdırılan birçok haberin doğrulandığını görüyoruz. Zira çizimlere baktığımızda cihazın üzerinden 3.5 mm jack girişinin kalktığını söyleyebiliriz. Cihazın ön tarafına baktığımızda ise, selfie kamerasının yanına bir LED ışığının eklendiğini görüyoruz. Ancak bu ışığın bildirim amaçlı mı yoksa ön kamera flaşına mı ait olduğunu henüz bilmiyoruz. Telefonun üzerinde bulunan Home butonu ise, hala fiziksel yapısını korumaya devam ediyor.

iPhone-7-Factory-Process-03Şu an için bu bilgiler hakkında kesin bir şey söyleyemeyiz. Ancak Apple tarafında son zamanlarda çıkan sızıntı haberlerin doğruluk payını göz önüne alacak olursak, yayımlanan teknik çizimlerin gerçek olma ihtimali nispeten güçleniyor. Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

iPhone-7-Factory-Process-04

Sonrası iPhone 7’nin Çizimleri Ortaya Çıktı Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER