En Yeni Modem Teknolojileri İlk Önce ZyXEL’de

0
10

1470919308_ZyXEL_yuksek_urun_ailesi_

İnovatif modem üretmeyi ilke edinen ZyXEL, her segmente hitap eden geniş ürün yelpazesi ile geleceğin teknolojilerini bugünden hayatımıza entegre ediyor.

Dünyanın 150 den fazla ülkesinde faaliyette olan lider ağ teknolojileri firmalarından biri olarak pazarda saygın bir konuma sahip ZyXEL, en son teknolojiyi bünyesinde barındıran modemleri ile ev ve işyerlerinde hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Türkiye’de modem denince akla gelen ilk marka olan ZyXEL, müşterilerine sadece kutu değil, hem yazılım hem de donanım olarak en yeni teknolojiye sahip modemleri ile sektörde fark yaratıyor.

Pazarın ihtiyaçlarını analiz ederek her segmentin ihtiyacına özel ürünler üreten ZyXEL, kullandığı çevre dostu donanım materyalleri ile rakiplerinden sıyrılıyor. Ebeveyn filtresi, VPN – Sanal Ağ, Mobil Cihaz Kontrolü gibi sadece ZyXEL’de bulunan özel yazılımları, geliştirdiği modemlerin bünyesine entegre eden firma, geleceğin teknolojilerini bugünden deneyimlememize olanak tanıyor.

Ürünlerindeki üstün donanımsal özellikleri özel yazılımlarla zenginleştiren ve kendi sektöründe devrim niteliğinde çalışmalara imza atan ZyXEL’in, kullanıcı güvenliğini en üst düzeye taşıyan PPTP, IP-Sec gibi VPN desteği ile artık evlerde ve ofislerde bir ağ teknolojisi dönüşümü yaşanıyor ve güvenli bağlantı imkanı sağlanıyor. Üst seviyede güvenlik desteği sunan ürünler ile her ortamdan güvenli bir şekilde ev ağınıza veya dışarıdaki ağlarınıza erişim mümkün oluyor.

Çocuklara % 100 Güvenli İnternet

ZyXEL modemlerinin en ayırt edici özeliği; internet kullanımını saatlere göre planlaması ve zararlı içeriğe karşı korumayı sağlayacak ebeveyn kontrolüne imkan tanıması. Ebeveyn kontrolü ile ebeveynler kendileri modem arayüzünden gün ve saat ayarlaması yaparak hangi saatlerde hangi cihazın internete çıkış yapabileceğini kontrol edebiliyor. Örneğin çocuğun tableti veya dizüstü bilgisayarı hafta içi ebeveynin belirlediği zaman aralığında internete çıkacak şekilde ayarlanabiliyor.

Öte yandan ebeveynlerin kendi cihazları ise internet bağlantısına devam edebiliyor. Bu teknoloji aynı zamanda kelime filtresi ile ailenin belirlediği kelime içeriğini tarayarak hiçbir şekilde o kelimeye sahip içeriğe girişe izin vermiyor.

Misafirlere Özel İnternet

ZyXEL ürünlerinde; kablosuz bant genişliğini yapılandırmayı ve ev ya da ofislere gelecek misafirler için izinleri önceden belirlenmiş protokoller sunmayı sağlayacak yazılımlar da ön plana çıkıyor. Evinizi veya ofisinizi ziyaret eden misafirleriniz için ayrı bir kablosuz ağ oluşturarak misafirinizi kendi ağınıza hiçbir şekilde dahil etmeyebilirsiniz. Bu da yine ağ güvenliğinizi arttıran önemli unsurlardandır.

Birden çok kablosuz ağ oluşturma Multi SSID ve kablosuz çıkış gücü yönetimi gibi özellikler de yine ZyXEL’i rakiplerinden farklılaştırıyor.

Gece Uykusunda Sinyale Maruz Kalmayın!

ZyXEL tarafından üretilen modemlerde kablosuz ağı zamanlayarak istenilen saatte açıp kapatmayı sağlayan bir yazılım bulunuyor. Böylece kullanıcıların gece yatarken ekstra sinyale son vermek için modemi kapatmalarına gerek kalmıyor.

MAC Filtreleme Ekstra Güvenlik

Cihazlarla birlikte gelen MAC filtreleme özelliğiyle evde modeme bağlı olan cihazların MAC adreslerini modemin MAC filtreleme özelliğini etkinleştirerek MAC listesine eklemek mümkün. Böylelikle dışardan gelen bir cihaz kablosuz şifresini bilse bile MAC listesine eklenmediği sürece hiçbir şekilde ağa dahil olamıyor.

Modeminizi mobilden kontrol edin

Sadece ZyXEL’ in sahip olduğu ve müşterilerine sunduğu ZyXEL Network Manager mobil uygulaması ile kullanıcılar modemlerini ev ağından kontrol edebiliyor ve yönetebiliyorlar. Ayrıca bu mobil uygulama ile kablosuz ayarlarını yapılandırmak, ziyaretçi misafir ağı oluşturmak, ağdaki cihazların internete girişini kolayca engellemek de mümkün.

Ar- Ge Yatırımları Yükselişte

Tüm modem ürünlerine ömür boyu 7/24 destek hizmeti de sunan şirketi farklılaştıran bir diğer nokta ise; Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış dev kadrosu. ZyXEL’in üstün mühendisliği, müşteri ve pazar geri bildirimlerinden yola çıkılarak geliştirilen ağ çözümleri, uzun kullanım ömrü vaat ediyor. Donanım dışında yazılım olarak birçok farklı işleve sahip olan ZyXEL ürünlerinde sarf malzemesi olarak en kaliteli malzemeler tercih ediliyor, dizayn aşamasında özel tasarımcılar ile çalışılıyor ve harici anten gibi kritik parçalar ZyXEL fabrikalarında üretiliyor.

Sonrası En Yeni Modem Teknolojileri İlk Önce ZyXEL’de Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER