LoL’de kupa Dark Passage’ın!

0
13

Türkiye'nin ilk dijital cüzdanı BKM Express'in ana sponsoru olduğu Türkiye'nin en köklü elektronik spor kulübü Dark Passage'ın League of Legends (LoL) takımı, League of Legends Şampiyonluk Ligi'nin en büyüğünü belirleyen Türkiye Büyük Finali'nde kupanın sahibi oldu. BKM Express Dark Passage, Türkiye'yi temsil etmek üzere Brezilya'da gerçekleşecek Uluslararası Wild Card turnuvasına katılma şansı kazandı.

Türkiye'de eSpor'un en görkemli etkinliği olarak gösterilen League of Legends Türkiye Büyük Finali, Ülker Sports Arena'da 12 bin izleyicinin katılımıyla gerçekleştirildi. Büyük heyecana sahne olan finalde BKM Express.Dark Passage, SuperMassive takımını mağlup ederek, 3-0'lık net bir skorla şampiyonluğa ulaştı.

Konuyla ilgili açıklama yapan BKM Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu şunları söyledi: "Türkiye'nin ilk dijital cüzdanı BKM Express olarak Türkiye'de hızla gelişen elektronik sporlara destek olmak amacıyla Dark Passage'ın League of Legends takımının ana sponsoru olduk. eSpor'a gönül veren binlerce oyun tutkununun buluştuğu League of Legends Türkiye Büyük Finali'nde son derece keyifli bir mücadele izledik. Elektronik spor dünyasında Türkiye açısından büyük bir önem taşıyan bu etkinliğin şampiyonu olarak, ülkemizi Brezilya'da gerçekleşecek Uluslararası Wild Card turnuvasında temsil edecek BKM Express.Dark Passage takımını kutluyoruz. Dijital teknolojilerle iç içe yaşayan genç nüfusumuzun elektronik sporlara yatkınlığı ışığında eSpor meraklısı kitlelerin tıpkı internet ve mobil ödemelerde olduğu gibi eSporda da hız ve kalite talep ettiklerinin farkındayız. E-spor alanına verdiğimiz destekle hem oyunculara hem de izleyicilere BKM Express'in sunduğu güvenli, hızlı ve kolay ödeme çözümlerini tanıtmayı hedefliyoruz."

BKM Express.Dark Passage LoL Takımı Kadrosu:

Kaan "Elwind" Atıcı – Üst Koridor?

Andrei "Xerxe" Dragomir – Ormancı?

Rasmus "Caps" Winther – Orta Koridor?

Berkay '' Zeitnot '' Aşıkuzun – Nişancı

Burak "Rogu" Eryol – Destek

Şükrü "Lelouch" Şentürk – Koç

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER