Google Fotoğraflar, Fotoğraflarınızı Fiziksel Albüm Haline Getiriyor

0
5

Google geçtiğimiz günlerde düzenlediği I/O geliştirici konferansında Fotoğraflar servisi ile ilgili pek çok şey duyurmuştu.

Google’ın duyurduğu özelliklerden biriside Fotoğraflar servisinde saklanan fotoğrafların fiziksel olarak albüm haline getirebileceğidi. Bu şimdilik sadece masaüstü versiyonundan yapılabiliyordu ancak yayınlanan güncelleme ile beraber iOS ve Android uygulaması da bu özelliğe kavuştu.

Albümlerde yer almasını istediğiniz fotoğrafları ister kendiniz seçiyorsunuz isterseniz albümü şirketin yapay zekası kendi kendine oluşturuyor. Küçük albümler 17 cm büyüklüğünde ve 20 sayfadan oluşurken maliyeti 10$. Daha büyük olan 22 cm’lik albüm de 20 sayfadan oluşuyor ve bu da 20$.

Ne yazıkki bu özellik şimdilik sadece Amerikalı kullanıcılar için kullanıma açılmış durumda. Şirket bu servisin diğer ülkelere ne zaman geleceğine dair henüz bir açıklama yapmış değil. Ancak Haritalar ve Fotoğraflar servisinin sürekli olarak hızlı bir şekilde yerelleştirildiğini düşünürsek bu özelliği yakında ülkemizde de görebiliriz.

Sonrası Google Fotoğraflar, Fotoğraflarınızı Fiziksel Albüm Haline Getiriyor Hardware Plus – HWP – Teknoloji, Ürün İnceleme, İnternet, Sosyal Medya, Popüler Teknoloji ve Videolar ilk ortaya çıktı.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER